Невістка Оксани Марченко і Віктора Медведчука народила вдруге. Фото

31 декабря 2023

Невістка скандальних зрадників Оксани Марченко та Віктора Медведчука, Катерина народила другу дитину.

Фотографією вона поділилася у своєму Instagram.

У своїх сторіс дівчина виклала кадр, ймовірно з бекстейджу сімейної фотосесії. На ньому вона у платті з незвичним принтом і мереживом тримає на руках немовля, яке одягнули у світлий комбінезон, а на тлі її старший син від Богдана Марченка.

Скріншот з Instagram Каті Марченко

Нагадаємо, у Катерини вже є син від Богдана Марченко, Віктор. Він народився у 2021 році й назвали його на честь Медведчука.

Ймовірно, зараз Катя проживає у Москві разом зі своїми родичами зі сторони чоловіка. Фотографій з геолокацією дівчина не публікує, однак "попалилася" через любов до шопінгу.

До речі, після того, як Медведчука затримала СБУ, Катя підтримала свою скандальну свекруху та пригрозила українцям.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

На території військової частини у Києві помер новобранець із Бразилії: справу розслідує поліція 21 февраля 2026

На території військової частини у Києві помер новобранець із Бразилії: справу розслідує поліція Іноземний доброволець скаржився на жорстке поводження

Як сьогодні працюють із землею та будівництвом: досвід PRO LAND INVEST у Львові 21 февраля 2026

Чому комплексний підхід у Львові зручніший: підбір ділянки, проєктування, будівництво, комунікації та документи в одному процесі без зайвого стресу.

На Байкалі провалився під лід УАЗ із китайськими туристами - семеро загиблих 21 февраля 2026

УАЗ віз віз туристів на екскурсію до мису Три Брати, водій не помітив тріщини у льоду. Машина поринула під воду, вибратися змогли лише двоє пасажирів.

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше