4 апреля 2023

Створення зображення різних місць та подій за допомогою нейромереж стало модний та цікавим видом мистецтва. Цього разу штучному інтелекту запропонували показати, як, на його думку, виглядають тварини Чорнобильської зони відчуження.
Про це повідомили в пресслужбі Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Для створення малюнків використали нейромережу Dream.
"Як штучний інтелект зображує Чорнобильський заповідник та зону відчуження – ми вже показували на сторінці. А ось так нейромережа бачить деяких мешканців заповідної території. Фантастично", – підкреслили у Заповіднику.
На опублікованих фото можна побачити ведмедя, лося, оленя благородного, рись та інших.








Нагадаємо, у Чорнобильській зоні відчуження, окрім свійських та диких тварин, поруч із самоселами також живуть коти та собаки. Частина з них здичавіла, але все одно продовжує знаходитись поруч із людьми.
Як повідомляв OBOZREVATEL, на території Чорнобильської зони відчуження живе рідкісний вид лелек, який ніколи не селиться поруч із людиною. Чорні лелеки, а це саме вони, для гніздування обирають глухі райони з великою кількістю лісів і боліт.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
РФ перекидає ППО з фронту для захисту Москви - ЗМІ 23 июня 2026
У російській столиці побачили РГК Панцир із захисною металевою сіткою, яка зазвичай використовується виключно в зоні бойових дій.
Каша, яка сповільнює процеси старіння на клітинному рівні 23 июня 2026
Ви колись куштували кашу з сорго? Саме час спробувати.
Названо найкращі смартфони зі стилусом у 2026 році 23 июня 2026
Названо найкращі смартфони зі стилусом у 2026 році