25 октября 2022
Норвезькі нафтовики та газовики почали фіксувати безліч невідомих безпілотників. В Осло припускають, що Росія використовує з метою шпигунства. Про це повідомляє The Associated Press.
Можливі мотиви таких дій Москви – шпигунство, диверсія та залякування, оскільки Норвегія замінила РФ на газовому ринку Європи.
У зв'язку з цим уряд Норвегії направив військові кораблі, кораблі берегової охорони та винищувачі патрулювання морських об'єктів. Національна гвардія Норвегії розмістила солдатів навколо наземних нафтопереробних заводів, біля яких зафіксували БПЛА.
Прем'єр-міністр країни Йонас Гар Стере попросив допомогти в обороні трьох країн НАТО - Великобританії, Франції та Німеччини.
За його словами, запуск безпілотників росіянами може використовуватися для залякування або збору інформації.
Глава групи з Північного моря та навколишнього середовища в поліції Норвегії Амунд Ревхейм повідомив, що правоохоронці вже опитали понад 70 норвезьких моряків. Останні повідомляють, що безпілотники можуть керуватися кораблями або підводними човнами.
Зазначимо, що Норвегія від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну закрила повітряний простір для Росії. Зокрема, вона поширила заборону і управління безпілотними апаратами.
Норвезька поліція на сьогоднішній день заарештувала семеро росіян, які порушували цю заборону.
Нагадаємо, сина близького соратника президента Росії Володимира Путіна заарештувала норвезька поліція. Він запускав дрон над островом Шпіцберген, де це заборонено. Пізніше ЗМІ повідомили, що йдеться про Андрія Якуніна.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Популярний Duster отримав гібридну версію із заводським ГБО 27 февраля 2026
Популярний Duster отримав гібридну версію із заводським ГБО
Ford готує повнопривідну версію електрофургона 27 февраля 2026
Ford готує повнопривідну версію електрофургона
Прем’єр Іспанії спростуував чутки про смертельну хворобу 27 февраля 2026
Педро Санчес звинуватив опозицію країни у поширенні неправдивої інформації про здоров'я політика.