Новая партия выступает за возвращение дойчмарки в Германии

16 апреля 2013

За 5 місяців до виборів у Німеччині створили партію, яка виступає за повернення дойчмарки. Економісти, юристи та бізнесмени - всього сім з половиною тисяч членів уже провели перший з'їзд у Берліні.

"Альтернатива для Німеччини" - таку назву має нова політична сила - виступає за ліквідацію євро і поступове повернення до національних валют.

Бернд Люке, співзасновник партії "Альтернатива для Німеччини":- Криза вже тривала три роки, і щороку вона поглиблюється. Ми вкладаємо все більше грошей, а борги південних країн постійно зростають.

У нашого уряду немає плану Б. Жоден з їхніх проектів не діє.Згідно з соціологічними опитуваннями, нову партію готові підтримати чверть населення Німеччини. Вибори до бундестагу заплановані на вересень цього року.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

podrobnosti.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Роботаксі Tesla під загрозою: пасажири скаржаться на небезпечні збої 24 апреля 2026

Роботаксі Tesla під загрозою: пасажири скаржаться на небезпечні збої

Британія та Франція уклали нову угоду про стримування потоків нелегалів 24 апреля 2026

Париж на тлі угоди зобов'язався більш як удвічі збільшити кількість правоохоронців на власному узбережжі.

Меріл Стріп на прем'єрі в Лондоні з'явилася у пальті Prada, а Енн Гетевей оголила плечі в оксамитовому максі Versace 24 апреля 2026

Меріл Стріп на прем'єрі в Лондоні з'явилася у пальті Prada, а Енн Гетевей оголила плечі в оксамитовому максі Versace

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Чиньба Олег 5.0
Чиньба Олег

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше