НПЗ у Рязані зупинив відвантаження після атаки дронів - ЗМІ

25 января 2025

Рязанський нафтопереробний завод Роснєфті, який входить до топ-5 найбільших у Росії та забезпечує паливом у тому числі московський регіон, зупинив відвантаження після атаки дронів. Про це повідомляє Reuters із посиланням на чотири джерела в галузі.

Стверджується, що у результаті удару на підприємстві виникла пожежа на естакаді залізничного наливу палива: спалахнув резервуар на 20 тисяч тонн палива і постраждали інші ємності.

Налив палива із заводу довелося призупинити, розповіло джерело, знайоме із роботою підприємства. За словами іншого співрозмовника, також спалахнула установка гідроочищення авіагасу, яка забезпечувала 100% потужностей заводу з цього виду палива.

Ще одне джерело повідомило, що пожежа може призвести до скорочення або повної зупинки залізничних поставок нафтопродуктів із заводу, які становлять близько 30 тисяч тонн на добу.

"Зараз ще немає ясності. Після ліквідації пожежі визначиться збитки та наслідки. Попередньо будуть затримки з відвантаженнями", - розповіло джерело.

Минулого року Рязанський НПЗ - найбільший завод Роснєфті, на який припадає 5% усієї нафтопереробки в країні, - двічі потрапляв під атаки БПЛА.

Нагадаємо, сьогодні у Росії заявили про масовану атаку дронів на 11 областей, Москву і Крим. Мова йде про 121 безпілотник і усі вони начебто були "знищені".

При цьому стало відомо про вибухи на НПЗ у Рязані, а у Брянську зупинив роботу завод Кремній Ел. Росіяни визнали, що пошкоджено частину виробничих приміщень.

Пізніше Генштаб ЗСУ підтвердив успішні удари по Рязані і Брянську.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Росії заявили про загибель екіпажу Ан-22 10 декабря 2025

Військові слідчі порушили кримінальну справу за статтею про порушення правил підготовки до польотів.

Польща отримає мільярди євро на будівництво першої АЕС - Туск 10 декабря 2025

Початок будівництва першого реактора заплановано на 2028 рік, а перший енергоблок має бути введений в експлуатацію у 2035 році.

У мережі знайшли "королеву" українського шоубізу, яка не вихваляється концертами для ЗСУ 10 декабря 2025

Співає у старенькій хаті в зоні бойових дій: у мережі знайшли "королеву" українського шоубізу, яка не вихваляється концертами для ЗСУ Вона регулярно допомагає військовим і їздить на фронт

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше