8 октября 2024

У Києві судитимуть двох мешканців Черкащини, яких обвинувачують у квартирній крадіжці у Голосіївському районі. Чоловіки винесли з квартири місцевої мешканки гроші та особисті речі на суму понад 600 тисяч гривень.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмисникам загрожує до восьми років позбавлення волі.
"До Голосіївського управління поліції надійшло повідомлення від місцевої мешканки про те, що за її відсутності вдома з помешкання невідомі викрали гроші та її особисті речі. Загальна сума викраденого майна заявниці склала понад 600 тисяч гривень", – розповіли в пресслужбі.
Правоохоронці встановили, що до скоєння крадіжки причетна група осіб, один з учасників якої є знайомим потерпілої. За місцем проживання зловмисників у Черкаській області поліцейські провели обшук, за результатами якого було вилучено речові докази та частину викраденого.

Наразі слідство за фактом крадіжки, вчиненої за попередньою змовою групою осіб, поєднаної з проникненням у житло, у великих розмірах, в умовах воєнного стану, завершено. Обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві правоохоронці затримали раніше судимого чоловіка та його спільника під час спроби вкрасти майже 2 млн грн з банкомату у супермаркеті. Крім того, за інформацією слідства, рецидивіст також обкрадав обмінники та магазини у столиці.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Померла зірка фільму "Москва сльозам не вірить", яка жила в Україні, але потрапила в "чорний список" 26 декабря 2025
Померла зірка фільму "Москва сльозам не вірить", яка жила в Україні, але потрапила в "чорний список" Віра Алентова померла раптово
Друг Володимира Івасюка розповів переконливу версію його "самогубства" та згадав дивну смерть свідків 26 декабря 2025
Вбили через російську співачку: друг Володимира Івасюка розповів переконливу версію його "самогубства" та згадав дивну смерть свідків Вона була останньою коханою Івасюка
Європа буксує на «зеленому» повороті: відновлювальна енергія зайняла лише чверть ринку 26 декабря 2025
Євростат, як найбільша в ЄС бюрократична машина, працює повільно, але впевнено. Нещодавно ця організація, відповідальна за постачання ключових даних для планування справ у Європі, підвела підсумки виробництва та споживання енергії в регіоні у 2024 році. Виявилося, що 25,2 % спожитої в ЄС енергії припало на відновлювальні джерела. З одного боку — це надихає борців за екологію, але цільові показники продовжують страждати.