Обікрав машину, але не встиг продати майно водія: у Києві затримали зловмисника

4 сентября 2024

У Святошинському районі Києва правоохоронці затримали чоловіка, який може бути причетний до крадіжки. Зловмисник забрав з багажника авто туристичний рюкзак з риболовним приладдям, який у подальшому збирався продати.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі.

За словами правоохоронців, до них звернувся чоловік з повідомленням про те, що з його автомобіля, який був припаркований біля торгівельного центру, викрали туристичний рюкзак із особистими речами.

"Співробітники поліції встановили, що до крадіжки причетний 26-річний раніше не судимий місцевий мешканець. Останній помітив автівку заявника з незачиненим багажником й, скориставшись відсутністю людей поруч,  забрав звідти туристичний рюкзак з риболовним приладдям. Сума збитків завданих потерпілому становить 14 тисяч гривень", – розповіли в пресслужбі.



У поліції додали, що вкрадене зловмисник хотів продати, однак не встиг, оскільки його оперативно затримали. Речі було вилучено та незабаром їх повернуть власнику. За фактом крадіжки, вчиненої в умовах воєнного або надзвичайного стану, відкрито кримінальне провадження, а затриманому повідомили про підозру.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві правоохоронці затримали раніше судимого чоловіка, який, за інформацією слідства, причетний до крадіжки. Під час повітряної тривоги він забрав велосипед дитини, яка у той момент ховалась від небезпеки в укритті.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Realme представила смарт-годинники Watch S5 з 1,43-дюймовим AMOLED-дисплеєм та автономністю до 20 днів 23 мая 2026

Одночасно з запуском смартфона Realme 16T компанія представила в Індії нові смарт-годинники Realme Watch S5. Годинники отримали корпус з алюмінієвого сплаву та захист дисплея зі скла Panda Glass. Вони випускаються в двох кольорах, оснащені 1,43-дюймовим AMOLED-дисплеєм і, за словами виробника, забезпечують до 20 днів автономної роботи.

Hobot випустила робота-мийника вікон Hobot SP10 з рухомими скребками 23 мая 2026

Компанія HOBOT представила робота-мийника вікон Hobot SP10, в якому вперше в індустрії реалізована механіка рухомих скребків. Раніше цей метод застосовувався лише при ручному митті, але тепер він інтегрований в алгоритм робота. Завдяки скребкам пристрій не просто протирає скло, а дійсно видаляє бруд і залишки води, залишаючи поверхню без розводів.

Відома акторка заявила про залякування та погрози розправи після викриття режисера Висоцького 23 мая 2026

"Коли побачу – ти за все відповіси". Відома акторка заявила про залякування та погрози розправи після викриття режисера Висоцького Вона отримала немало різких повідомлень від колишніх студентів заслуженого діяча мистецтв

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Mазда 5.0
Mазда

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше