На Київщині затримали банду вимагачів, які обкладали даниною місцевих підприємців

22 марта 2024

У Київській області правоохоронці затримали банду вимагачів. Вони обкладали даниною місцевих підприємців, одного з них затримали на гарячому.

Про це повідомили в пресслужбі ГУ СБУ у Києві та на Київщині та Київської обласної прокуратури. Зловмисникам загрожує до 12 років тюрми.

"Служба безпеки нейтралізувала у столичному регіоні протиправну діяльність групи осіб, причетних до вимагання коштів з підприємців Київської області. Неіснуючі борги зловмисники вимагали з представників малого та середнього бізнесу, пов'язаного з торгівлею автомобілями", – розповіли в пресслужбі.


Очільником банди виявився 37-річний мешканець Білої Церкви, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності. До  "справи" він залучив ще двох давніх знайомих, які також мали зв'язки у кримінальному середовищі.

У разі несплати "боргів", ділки погрожували своїм жертвам розправою, застосовували фізичне насильство, обіцяли знищити їх майно. Співробітники СБУ затримали одного з вимагачів після отримання $20 тисяч доларів від місцевого підприємця, який має автомобільний бізнес. Двох його подільників, які намагалися втекти з регіону, правоохоронці затримали у столиці.


Зі свого боку, перший заступник керівника прокуратури Київщини Андрій Сваток проінформував, що затриманим повідомлено про підозру за фактом вимагання (ч. 4 ст. 189 КК України). Двом підозрюваним суд обрав запобіжний захід у вигляді безальтернативного тримання під вартою. Щодо третього учасника клопотання розглядається.




Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві затримали двох чоловіків, які можуть бути причетні до розбійного нападу. Зловмисники ледь не вбили водія Mercedes, намагаючись відібрати в нього елітне авто.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Компанія КНДР вперше збудує завод у Росії 11 марта 2026

Передбачається, що підприємство випускатиме різні види упаковки: поліетиленові пакети для сміття та харчової продукції, одноразовий посуд й контейнери.

Вчені почали будувати дата-центри з біокомп'ютерів на основі клітин людського мозку 11 марта 2026

Вчені та винахідники давно намагаються підглянути вдалі рішення у природі, тому стартап Cortical Labs розробляє біокомп'ютери, що поєднують вирощені на основі клітин людської крові нейрони людського мозку та напівпровідникові чіпи. Існуючі екземпляри таких гібридних систем вже навчилися грати не лише в Pong, але й у Doom. І з таких систем вже почали будувати дата-центри.

У Києві на Дарниці біля багатоповерхівки знайшли тіло жінки 11 марта 2026

У Києві на Дарниці біля багатоповерхівки знайшли тіло жінки. Подробиці та фото Причини трагедії встановлять поліцейські

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Дрім 0.5
Дрім

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше