Інсайдер розказав, із ким із представниць монарших родин дружить Міддлтон

18 января 2024

Коли в 2017-му до королівської родини Великої Британії приєдналася колишня акторка Меган Маркл, спочатку в статусі нареченої, а потім дружини принца Гаррі, то чимало фанів сподівалися, що вона та Кейт Міддлтон стануть справжніми сестрами.

Але, як ми знаємо, вийшло геть інакше. Вже перед весіллям майбутні невістки епічно посварилися, а в 2020-му, мов грім серед ясного неба, відбувся "Мегзіт".

Утім подейкують, споріднену душу, завдяки якій вона почувається не так самотньо після смерті Єлизавети ІІ, 42-річна Кетрін серед "колег" таки має.

Одного дня Кейт Міддлтон стане королевою

Фото Getty Images

Про це пишуть The News із посиланням на OK!.

Як розповів інсайдер, подружка Кейт - це новоспечена королева Данії Мері, яка отримала "підвищення" після того, як її свекруха Маргрете зреклася престолу після 52 років правління та передала його старшому синові, Фредеріку Х.

"Кейт і Мері обмінялися телефонами кілька років тому і часто спілкуються через текстові повідомлення. Зазвичай такі речі робляться через офіційних осіб та помічників, але Кейт та Мері кинули виклик правилам, щоби дати своїй дружбі розвиватися природно", - пояснило джерело.

Уперше жінки зустрілися в 2011-му, коли Кейт і Вільям невдовзі після свого весілля приїхали з візитом до Данії.

Кетрін та Мері

Фото Getty Images

Cпочатку Кейт і Мері зійшлися на темі своїх королівських обов'язків, обговорювали заходи, етикет, як найкраще презентувати себе публіці тощо. Поволі їхнє спілкування стало більш особистим, і зараз вони - близькі друзі.

"Вони часто балакають про дітей, про те, що відбувається в їхньому особистому житті. Також обговорюють свої дуже подібні ролі, які мають виконувати, та час від часу навіть обмінюються порадами відносно стилю", - розказав співрозмовник журналу.

Як відомо, 51-річна Мері має від Фредеріка чотирьох дітей: Крістіана, якому 18, 16-річну Ізабеллу і 13-річних Вінсента й Жозефіну.

Нагадаємо, молодший брат Фредеріка, принц Йоакім торік переїхав зі своєю сім'єю до США, образившись на матір через те, що та позбавила титулів його нащадків.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

БПЛА атакували Арзамас та Москву – соцмережі 11 августа 2025

В Арзамас Нижегородської області повідомляють про прильот по приладобудівному заводу. Неспокійно також було цієї ночі у російській столиці.

Ключовий помічник Путіна вважає вторгнення в Україну помилкою - ЗМІ 11 августа 2025

Дмитро Козак навіть цього року нібито також представив главі Кремля пропозицію про припинення боїв і проведення мирних переговорів.

Кайлі Дженнер напередодні 28-річчя поділилася фото з келихом червоного вина у своєму Instagram 11 августа 2025

Американська косметична магнатка-мільярдерка Кайлі Дженнер напередодні свого 28-річчя похвалилася фото з келихом червоного вина, на яких позує у крихітному топі. 

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше