Офіцер РФ втік у Литву і попросив про притулок

13 августа 2023

До Литви втік вже другий російський офіцер. Він нелегально перетнув кордон і запросив політичний притулок. Про це у п’ятницю, 11 серпня, повідомило ВВС.

Зазначається, що лейтенант Іван Корольов нелегально перейшов кордон Литви, зумів дістатися до Вільнюса і був затриманий оперативниками литовської прикордонної служби на вільнюському автовокзалі 10 серпня.

Військовослужбовець проходив службу у військовій частині 59313−39 - це Об'єднане стратегічне командування Східного військового округу. У звичайний час ця частина дислокується в селищі Тейсин Хабаровського краю.

Після затримання у Вільнюсі військовослужбовця повернули на прикордонний КПП, де він перебував ще добу і звідки зміг зв’язатися із журналістом ВВС.

"3 серпня я прийняв рішення покинути Російську Федерацію у зв’язку з тим, що не хотів брати участь у кровопролитній війні, яку розв’язала моя держава. Наразі я перебуваю в Республіці Литва, де попросив політичного притулку", - сказав Корольов.

За його словами, він брав участь у так званій "СВО", але перебував весь цей час на території РФ, на території України він не був.

"Ми займалися забезпеченням російських військ боєприпасами. Ми приймали боєприпаси з усієї Росії, з усіх частин, з усіх арсеналів і розподіляли їх бригадам, частинам безпосередньо в Україну", - сказав Корольов.

Запит втікача відносно надання притулку у Литві було прийнято до розгляду, після чого чоловіка надіслали міграційний центр у Пабраді.

У червні Литва надала тимчасовий притулок військовому льотчику Дмитру Мішову, який не бажав далі брати участь у війні.

Раніше повідомлялося, що понад тисяча росіян, які не згодні з війною, отримали притулок у ФРН.

Також повідомлялося, що Франція надасть притулок росіянам, які втікли від мобілізації.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Дрони атакували нафтоперекачувальну станцію в РФ - соцмережі 10 апреля 2026

У ніч проти 10 квітня безпілотники атакували Волгоградську область РФ. Під удар потрапив нафтовий обʼєкт.

Зелень для нормалізації тиску та полегшення роботи серця 10 апреля 2026

Звичайна петрушка може суттєво допомогти.

Трамп попросив Нетаньягу стримати удари по Лівану 10 апреля 2026

Ізраїльтяни "скорочують" операції в Лівані, запевнив в інтерв'ю NBC News американський президент.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Global Repatriation Group 5.0
Global Repatriation Group

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше