8 сентября 2020
Схоже, співачка Злата Огнєвіч вирішила знову зв’язатися з політикою, а точніше – з партією "Рідний дім", яку торік створив мер Чернігова Владислав Атрошенко.
У суботу 5-го вересня у Славутичі відбулася презентація партії, і хедлайнером концерту стала саме Злата, яка, до речі, відмовилася від депутатського мандати тоді ж, коли і Атрошенко.
У своїх сторі Огнєвіч запостила кілька відео, на яких видно, що це концерт, організований партією "Рідний дім".

До слова, гонорар співачки становить від 5 до 7 тисяч доларів. Але для Атрошенка, який у липні отримав спадок у розмірі 138 мільйонів гривень, це дрібниці.
Фото з Instagram
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
За перші п'ять років буму штучного інтелекту попит на пам'ять виросте в 625 разів, як вважає голова Dell 12 апреля 2026
Зазвичай учасники ринку комп'ютерного обладнання роблять прогнози щодо динаміки цін на пам'ять та термінів збереження її дефіциту, але засновник компанії Dell Майкл Делл вирішив оцінити приріст ринку пам'яті протягом перших п'яти років з моменту появи ChatGPT. Він вважає, що попит на пам'ять з 2022 по 2028 роки зросте в 625 разів.
Артишок захищає клітини від ушкоджень та протистоїть інфекціям 12 апреля 2026
Виявляється, що артишок надзвичайно корисний.
Уряд США запропонував професійним геймерам стати справжніми авіадиспетчерами 12 апреля 2026
Федеральне управління цивільної авіації (Federal Aviation Administration, FAA) та Міністерство транспорту США сьогодні запустили рекламну кампанію, спрямовану на залучення геймерів до роботи авіадиспетчерами, що є вирішальним для забезпечення безпеки повітряного простору країни. В середньому авіадиспетчери обслуговують близько 45 000 рейсів на день.