26 августа 2024

У мережі показали архівне відео за участі зрадниці Оксани Марченко, яке було записано у 1999 році. Тоді Україна святкувала 8 річницю Дня Незалежності. На параді, що традиційно проходив на Хрещатику, були присутні скандальна телеведуча та її чоловік – екснардеп, олігарх та кум Путіна Віктор Медведчук.
Запис урочистостей користувачі знайшли у Медіатеці Суспільного. 25 років тому парад приймав міністр оборони Олександр Кузьмук. "Загалом взяли участь 3 тисячі військовослужбовців, 122 одиниці колісної та гусеничної техніки та вперше військова авіація", – зазначено на сайті. "Із 1999 року вітає вас Оксана Марченко здорової людини: розповідає про правильні речі, підтримує ЗСУ, планує навчити сина боронити країну", – йдеться у дописі Telegram-каналу WAS.

На початку відео можна побачити 26-річну журналістку з сином Богданом на руках. Марченко вітає українців з національним святом: "Сьогодні на Хрещатик прийшло дуже багато людей подивитись на парад. І приємно, що половина з них – діти. Я так само сьогодні прийшла сюди із своїм синочком Богданчиком".

Телеведуча продовжила: скоро її малюку виповниться два роки. Однак серед іграшок сина є ті, які їй не подобаються. Мова йде про танки, іграшкову зброю та різноманітку техніку. "Мені потрібно буде колись пояснювати йому, що таке зброя, що таке армія. Поруч із вишукуваними вояками безбройність мого сина ніби підкріплюється могутнім захистом. І це найважливіше для жінки-матері", – каже Марченко, стоячи перед військовими.



Журналістка пояснює, що як підросте син, вона розкаже йому про поняття "добра і зла", "дня і ночі" та всесвітню рівновагу, яка панує на планеті. "Як зробити так, щоб зло ніколи не перешкоджало добру? Ти маєш сорочечку, синку, вона захищає тебе від усього злого, від вітру, від холоду, дощу і всіляких негараздів, – продовжила зрадниця. – Так само армія, синку, для нашої країни. Вона захищає тебе, мене, нашу бабусю, усіх діточок і дорослих від усього злого, що може бути. Скоро він дізнається, що таке батьківщина і що таке незалежність. Незалежність обирають, не обирають Батьківщину".

Раніше OBOZ.UA розповідав де зараз скандальна пропагандистка Оксана Марченко, яка все життя щебетала українською, але породичалася з диктатором Путіним. Незадовго до початку повномасштабного вторгнення вона втікла з України. На Батьківщині на журналістку чекає суд, за підсумками якого зрадниці загрожуватиме до 8 років ув'язнення.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Как сделать поездку за границу комфортной и избежать распространенных ошибок? 31 июля 2026
Международные автобусные перевозки уже давно перестали быть исключительно бюджетной альтернативой самолетам. Теперь поездка Киев – Познань на автобусе – это обычная рутина, а не событие, к которому нужно напряженно готовиться
Важливість контролю витрати пального для бізнесу і не тільки 29 июля 2026
Пальне є однією з найбільших статей витрат для підприємств, діяльність яких пов'язана з використанням транспорту. Тому контроль палива перестав бути лише способом обліку – сьогодні це ефективний інструмент оптимізації витрат
Названо причини обов’язкового вживання волоських горіхів 28 июля 2026
Спільне дослідження американських та іспанських фахівців в області здорового харчування показало, яким чином на організм…