Орбан прилетів до Москви попрощатися з Горбачовим

4 сентября 2022

У Москві розпочалася церемонія прощання з колишнім президентом СРСР Михайлом Горбачовим. Про це повідомляє Интерфакс у суботу, 3 вересня.

Церемонія триває у Колонній залі Будинку спілок. Біля входу вишикувалася величезна черга, сотні людей один за одним проходять до зали з квітами.

Біля труни розміщено великий чорно-білий портрет першого та останнього президента СРСР, виставлено державні нагороди Горбачова, чергує рота почесної варти. У залі безліч вінків із жалобними стрічками.

Провести колишнього президента СРСР в останню путь приходять відомі політики, журналісти, актори, громадські діячі, у тому числі й ті, з ким дружив та спілкувався Горбачов, представники дипломатичного корпусу.

Також до Будинку спілок приїхав прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. Його кортеж під'їхав до центрального входу будівлі і політик швидко увійшов усередину.

"Прем'єр Угорщини пробув усередині будівлі близько 10 хвилин. Він разом із членами делегації своєї країни з білими трояндами в руках увійшли до зали, підійшли до дочки і онуків Горбачова, які що сиділи біля труни, висловили їм співчуття. Потім вони поклали квіти і постояли біля труни, після чого залишили зал", – йдеться у повідомленні.

Також ЗМІ повідомили, що жодних особистих зустрічей у Орбана не заплановано.

Поховають Михайла Горбачова на Новодівичому цвинтарі поряд з його дружиною Раїсою, яка померла у вересні 1999 року.

Нагадаємо, 30 серпня Михайло Горбачов помер на 92-му році життя в Москві після тяжкої та тривалої хвороби. Відомо, що останнім часом він страждав на хворобу нирок і проходив гемодіаліз.

Напередодні ЗМІ повідомили, що Михайло Горбачов дуже переживав через війну в Україні. Він був вражений повномасштабним вторгненням РФ у сусідню країну.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Анатолій Анатоліч поділився фото з дочками та звернувся до організаторів "п'яних вечірок" 3 февраля 2023

"Знищив би фізично": Анатолій Анатоліч поділився фото з дочками та звернувся до організаторів "п'яних вечірок" Шоумен розповів про виховання своїх дітей

Європарламент закликав готувати переговори щодо вступу України до ЄС 3 февраля 2023

Євросоюзу настав час працювати над початком переговорів про вступ України та підтримувати дорожню карту з викладом наступних кроків, вважають євродепутати.

ЗМІ повідомили, про що говоритиме Путін у зверненні перед річницею війни 3 февраля 2023

Виступ Володимира Путіна може бути скоригований, залежно від ситуації на фронті.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое