Орбан зробив несподівану заяву щодо Росії

9 июня 2025

Віктор Орбан вважає путінську Росію "слабкою". Це показала війна в Україні. Таку заяву він зробив в інтерв’ю французькому телеканалу LCI, яке цитує Telex.

Так, угорський прем’єр  вважає, що війна в Україні не переросте у глобальний конфлікт, бо Росія занадто слабка.

"Росіяни занадто слабкі для цього. Вони навіть не можуть перемогти Україну, тому вони не зможуть по-справжньому атакувати НАТО", – сказав Орбан, пояснюючи, чому не боїться поширення конфлікту на світову арену.

При цьому він вважає, що спочатку в Україні має бути режим тиші, а вже потім – мирна угода, але не між Україною та Росією, а між США та Росією.

Також Орбан визнав, що Європа має бути сильною, бо "росіяни розуміють лише мову сили". Але, на його думку, з російським диктатором Володимиром Путіним "потрібно домовлятись", і запевнив, що "з повагою" прийме його в Будапешті.

Окрім того, він вчергове заявив, що Україна "не підходить" до вступу в НАТО чи ЄС, бо "ні угорці, ні ЄС не зацікавлені у прямому конфлікті з Росією".

Раніше Орбан різко висловився про українського президента Володимира Зеленського. Ба більше – він заявив, що той нібито хоче бачити в Угорщині "дружній уряд", та йому не слід на це навіть надіятися.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Стало відомо, за яких погодних умов поліція не штрафуватиме за перевищення швидкості 1 июля 2025

Стало відомо, за яких погодних умов поліція не штрафуватиме за перевищення швидкості

Не любила Чарльза ІІІ, але терпіла його зраду: що відомо про особисте життя принцеси Діани, якій могло виповнитися 64 роки 1 июля 2025

Не любила Чарльза ІІІ, але терпіла його зраду: що відомо про особисте життя принцеси Діани, якій могло виповнитися 64 роки Принцесі завжди було некомфортно виконувати свої королівські обов'язки

США продадуть Ізраїлю системи наведення для авіабомб на 500 млн доларів 1 июля 2025

Продаж 3845 комплектів систем наведення (JDAM) для протибункерних авіаційних бомб BLU-109 вже схвалив Держдеп.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

КСМ  
КСМ

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше