Організував схему вивозу антикваріату з України: у Києві затримали посадовця Мінкульту

17 февраля 2024

У Києві під час отримання хабаря затримали начальника одного з управлінь Міністерства культури та інформаційної політики. Посадовець організував схему безперешкодного вивозу антикварної зброї за межі України.

Про це повідомили в пресслужбах столичної поліції та Київської міської прокуратури. Зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі.

"Правоохоронці встановили, що посадовець вимагав кошти за забезпечення впливу на третіх осіб для вивезення антикварної холодної зброї з України в обхід митного контролю. 15 лютого оперативники затримали начальника одного з управлінь Міністерства культури та інформаційної політики на хабарі у 3000 доларів США. Раніше було задокументовано факт одержання 300 доларів у якості завдатку. Гроші вилучено на місці затримання", – розповіли в пресслужбі.


Крім того, під час обшуків за місцем проживання зловмисника було вилучено ще 10 тисяч доларів США та 200 тисяч гривень. За фактом зловживання впливом відкрито кримінальне провадження.


Наразі вирішується питання про повідомлення посадовцю про підозру за ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

Як повідомляв OBOZ.UA, правоохоронці повідомили про підозру начальнику одного з підрозділів військової частини з Київщини. Зловмисник систематично вимагав гроші з підлеглих військовослужбовців за "позитивне вирішення" соціально-побутових питань.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Доступна їжа для правильної роботи мозку та нервової системи 17 апреля 2026

Регулярне та помірковане вживання яєць суттєво допомагає людині.

Galaxy Z Fold8 Wide від Samsung: новий формат, який виправить старі недоліки 17 апреля 2026

Galaxy Z Fold8 Wide від Samsung: новий формат, який виправить старі недоліки

Росія готує новий наступ в Україні: деталі від ГУР 17 апреля 2026

РФ прагне захопити весь Донбас до вересня і для цього залучає стратегічні резерви чисельністю 20 тисяч військових.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

staj.in.ua 5.0
staj.in.ua

Отзывов: 1

- 5.0
-

Отзывов: 1

Global Repatriation Group 5.0
Global Repatriation Group

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше