28 ноября 2023
Уламок одного з ворожих дронів, збитих над столицею в ніч на 25-те листопада, коли Росія атакувала Україну рекордною кількістю "Шахедів", влучив у вікно спальні зіркового телекухаря Ектора Хіменес-Браво.
Про цю неприємну пригоду він розказав лише через декілька днів у Insta-сторіс. Ектор підкреслив, що це "100% це дрібниці життя" порівняно іншими руйнуваннями, які завдали дрони-камікадзе тієї ночі.
Ектор Хіменес-Браво мешкає за містом, але якесь помешкання має і в Києві
"То був просто жах, не лише для всього Києва, а для всієї області, для всієї України", - зізнався Хіменес-Браво.
"Мій дім тоді трясся від звуків вибухів, одна з частинок дрона потрапила у вікно", - поділився він.
Ось такий "подаруночок"
"Дуже багато людей, я відчуваю, забули, що в нас війна. В нас війна, і це жах. Тому потрібно щодня допомагати одне одному, допомагати нашим ЗСУ, допомагати нашій поліції та завжди допомагати сусідам, друзям", - закликав Ектор.
Нагадаємо, в Хіменеса-Браво є загадкова дама серця, яка під час повномасштабної війни перебуває в Польщі.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Апарат Blue Ghost сфотографував «діамантове кільце» під час сонячного затемнення 16 марта 2025
Апарат Blue Ghost сфотографував «діамантове кільце» під час сонячного затемнення
Зібров розкрив суму пенсії Кудлай і Поповича та зізнався, чи має власний бізнес 16 марта 2025
Артист висловився про нерухомість і власні прибутки.
Миротворці в Україні: Стармер анонсував нараду глав генштабів країн Європи 16 марта 2025
Прем'єр-міністр Сполученого Королівства також розповів про плани надання військової підтримки і санкцій проти Росії.