5 октября 2021
Телеведуча Катерина Осадча пояснила, чому скористалася поліцейським супроводом у Трускавці, щоби не запізнитися на потяг до Києва.
Зірка написала в Instagram, що поспішала до сина, якого треба було нагодувати зранку.
"Я хочу перепросити у всіх, кого обурив мій нещодавній пост про те, як поліція допомогла мені встигнути на потяг після пізньої зйомки", - зазначила Катерина.
"Я з вдячністю відгукнулася на пропозицію про допомогу, адже мені вкрай важливо було встигнути на ранкове годування малюка, а враховуючи затримку на зйомках, інших варіантів потрапити на потяг не було. Тож, перепрошую за цей випадок, поспіх годуючої мами з роботи не повинен був стати скандалом", - підкреслила Осадча.
Нагадаємо, ввечері 2-го жовтня Осадча зі знімальною групою "Світського життя" запізнювалася на потяг із Трускавця до Києва і скористалася домопогою поліції, яка домчала її до Львова на сулжбовому авто. Цей вчинок викликав обурення журналістів у соцмережі.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Посланець Трампа вперше відвідає Гренландію 9 мая 2026
Джефф Лендрі вирушить у свою першу поїздку на данський арктичний острів наприкінці місяця.
В ЄС назвали VPN лазівкою для обману систем перевірки віку і хочуть її закрити 9 мая 2026
Дослідницька служба при Європейському парламенті (EPRS) попередила (PDF), що для обходу сервісу перевірки віку жителі регіону все частіше користуються технологіями віртуальних приватних мереж (VPN). Це рішення охарактеризували як «лазейку в законодавстві, яку слід закрити».
У Києві хлопець, намагаючись втекти від вбивці, зірвався з 11-го поверху та загинув 9 мая 2026
У Києві хлопець, намагаючись втекти від вбивці, зірвався з 11-го поверху та загинув. Подробиці справи, фото та відео Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі