7 августа 2020
Після весілля закохані Джастін та Гейлі Бібери майже усе роблять разом! Разом вони відвідують крамниці та ресторани, займаються спортом та подорожують. Разом пара вирішила й пройти церемонію хрещення.

Подія відбулася зовсім нещодавно, тож тепер закохані є повноправними послідовниками церкви Hillsong. «Це один з найбільш особливих моментів у моєму житті. Визнаю нашу любов і віру в Ісуса», — написав Бібер в мережі.
Серед зіркових прихильників Hillsong також екскохана Джастіна співачка Селена Гомес, сестри Дженнер і музикант Нік Джонас.




Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В резиденції Макрона відбулися обшуки 24 мая 2026
Прокуратура цікавиться можливими фінансовими махінаціями під час організації державних церемоній поховання видатних діячів.
Козловський переклав хіт "Краса та розлука" й замилував танцями 2-річного сина під трек 24 мая 2026
Співак Віталій Козловський днями представив україномовну версію хіта "Краса та розлука" і замилував танцями 2-річного сина під неї.
Трамп випадково вкладав $1 млн у мережу суші-ресторанів замість виробника ШІ-обладнання 24 мая 2026
Президент США Дональд Трамп — досвідчений інвестор. За останні кілька місяців, як показали податкові декларації, він здійснив ряд угод з акціями технологічних компаній, зокрема Nvidia, Apple та Dell. І, очевидно, через недогляд інвестував у мережу суші-ресторанів, прийнявши її за виробника обладнання для систем штучного інтелекту.