Остапа Ступку засудили до трьох років обмеження волі через "п'яну" ДТП

30 ноября 2025

Стало відомо, яке продовження отримала справа про "п'яну" аварію, що спричинив народний артист України Остап Ступка у 2023 році. Апеляційний суд Києва залишив чинним вирок суду першої інстанції актору, якого звинуватили за ч. 2 ст. 286-1 Кримінального кодексу – вчинення ДТП у стані алкогольного сп’яніння, що заподіяло потерпілому тяжке тілесне ушкодження. Його засудили до трьох років обмеження волі з позбавленням права керування транспортними засобами на вісім років.

Про це повідомляє "Главком", покликаючись на повний текст ухвали апеляційного суду. Зазначається, що термін покарання 58-річній знаменитості буде зараховуватися з дня його прибуття до виправного центру.

Що відомо про "п'яну" ДТП

У квітні 2023 року Остап Ступка в стані сильного алкогольного сп'яніння скоїв ДТП у Голосіївському районі Києва. Актор на швидкості в'їхав на своєму Range Rover у припаркований Mitsubishi, всередині якого перебував водій Ярослав. Потерпілий отримав серйозні травми, через що три дні провів непритомний у реанімації й переніс операцію. Рівень алкоголю в крові Ступки становив 1,62 проміле при нормі 0,2.

У листопаді Голосіївський райсуд міста Києва визнав винним актора в справі про скоєння аварії у нетверезому стані. Тоді йому призначили покарання у вигляді обмеження волі на три роки й позбавив права керувати автомобілем на вісім років. Ані Остап Ступка, ані сторона обвинувачення не були згодні з вироком. Народний артист України в ексклюзивному інтерв'ю OBOZ.UA повідомляв, що подав апеляційну скаргу на рішення суду.

Як зазначає "Главком", захист Остапа Ступки просив пом'якшити його покарання: замість обмеження волі – штраф у розмірі 170 тисяч гривень, а також зменшити заборону актору сідати за кермо автомобіля з восьми до п'яти років. Аргументи адвокатів актора зводилися до того, що він повністю визнав вину, сприяв розкриттю правопорушення і компенсував лікування потерпілого, виплативши 23 тисячі доларів.

Окрім того, сторона захисту продемонструвала в суді позитивні відгуки щодо артиста від колег, а також представили докази того, що він допомагає воїнам ЗСУ. Зі свого боку прокурор наголошував, що Ступку треба посадити до в’язниці на три роки. Однак аргументи учасників процесу не вплинули на позицію апеляційного суду, тож вирок актору не змінили. Рішення вже набуло чинності, проте його можна оскаржити у Верховному суді протягом трьох місяців.

Раніше OBOZ.UA розповів, що зірці "Гаррі Поттера" Руперту Грінту винесли вирок за несплату податків.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Трамп анонсував зустріч із Зеленським у Давосі 15 января 2026

Незрозуміло, чи офіційно запланована така зустріч. Президент США не уточнив деталей.

Великі зимові штрафи для водіїв: що треба знати 15 января 2026

Великі зимові штрафи для водіїв: що треба знати

Під Києвом нічна пожежа забрала життя жінки: її чоловік та діти постраждали 15 января 2026

Під Києвом нічна пожежа забрала життя жінки: її чоловік та діти постраждали. Подробиці та фото Причини трагедії встановлять правоохоронці

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ExportParts 4.8
ExportParts

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше