26 сентября 2023

Усі кияни, які постраждали внаслідок ракетної атаки країни-терориста РФ на Київ 21 вересня, наразі лікуються дома. Серед них 18-річна та 9-річна мешканки Дарницького районі, які отримали різані рани обличчя та кінцівок.
Про це повідомив очільник Дарницької РДА Микола Калашник, передає "Вечірній Київ". Усім постраждалим надається необхідна допомога.
За його словами, внаслідок ракетного обстрілу постраждало семеро осіб, чотирьох з яких госпіталізували до медичних закладів столиці. Зокрема, поранення отримали 18-річна та 9-річна киянки. Першу відвезли до Лікарні швидкої медичної допомоги, другу – до Київської міської дитячої клінічної лікарні № 2.

"На момент отримання поранення, дівчата знаходилися у своїх помешканнях. Вони дістали різані рани обличчя та кінцівок. Був і легкий ступінь мінно-вибухової травми. Одразу після надання меддопомоги в стаціонарі, всіх скерували для подальшого амбулаторного лікування. Наразі постраждалих в стаціонарах немає. Всі вдома", – уточнив Калашник.

Нагадаємо, у четвер, 21 вересня, країна-терорист РФ завдала ракетного удару по Києву. Внаслідок падіння уламків, зокрема, у Дарницькому районі постраждала 9-річна дівчинка. За словами мами дитини, все відбулось дуже швидко. Варто додати, що уламки збитої російської ракети впали на СТО, будівля якої частково вигоріла. Вибуховою хвилею було вибито вікна житлового будинку та знесло дах. Також пошкоджено училище та гуртожиток.
Як повідомляв OBOZREVATEL, внаслідок російської атаки на Київщину під ранок 21 вересня двоє людей дістали поранення. На території області виявлено збиті уламки ворожих ракет.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Олівія Вайлд стала головною героїнею нового номера The Cut 26 июня 2026
Олівія Вайлд відповіла на чутки про конфлікт із Флоренс П’ю
Тоня Матвієнко зізналася, що донька виїхала з України 26 июня 2026
Українська співачка Тоня Матвієнко зізналася, що її донька живе в Німеччині."Справи в неї дуже добре. Вона зараз живе в Берліні, Німеччина. Вона прац...
Вік живи: секрет генів довгожителів з’ясували вчені 26 июня 2026
Вчені з Болонського університету провели дослідження, щоб зрозуміти, чому деякі люди можуть жити більше 100…