На Київщині викрили зловмисників, які під час блекауту продали неіснуючі генератори на майже мільйон гривень

13 июня 2024

Правоохоронці Київщини викрили зловмисників, які продавали неіснуючі генератори у період блекауту наприкінці 2022 – початку 2023 років. Загалом вони ошукали громадян на майже один мільйон гривень.

Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної прокуратури. Підозрюваним загрожує до восьми років позбавлення волі.

"За даними слідства, наприкінці 2022 року підозрювані створили вебсайти, на яких розміщували фейкові оголошення про продаж генераторів. У цей період вони мали попит через тривалі блекаути. У спілкуванні з потенційними покупцями з різних куточків України вони переконували їх переказувати повну передоплату на підконтрольні банківські рахунки. Отримавши гроші, більше на зв'язок не виходили", – розповіли в пресслужбі.

Як зазначили в прокуратурі, загалом зловмисники привласнили майже мільйон гривень. Отримані від такого "бізнесу" гроші організатор розподіляв між усіма учасниками групи. Наразі слідство перевіряє причетність підозрюваних до шахрайських дій щодо 20 осіб.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві за шахрайство судитимуть медсестру. За інформацією слідства, зловмисниця за пів року виманила у знайомого 260 тис. гривень на "лікування" своєї онкології, а також "операцію" та "похорон" батька.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Приховане безробіття в Росії сягнуло максимуму за десятиліття 27 мая 2026

Рекордно низьке безробіття супроводжується швидким зростанням прихованого протягом минулих двох років.

Британія ввела обмеження проти мереж, які допомагають РФ обходити санкції 27 мая 2026

Нові санкції зокрема зачіпають підтримувану Кремлем мережу A7, яка активно використовує фінансові системи Киргизстану для перекачування коштів у військову економіку Росії.

Caviar перетворила iPhone 17 Pro Max на золотий «трампофон» за $10 500 27 мая 2026

Виробник ексклюзивних модифікацій смартфонів Caviar представив кастомізований iPhone 17 Pro Max під назвою T-Great. Новинка стала люксовою альтернативою пристрою T1 Phone від компанії Trump Mobile, постачання якого розпочалися лише нещодавно після низки затримок і проблем із контролем якості.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Стандарт вікна 5.0
Стандарт вікна

Отзывов: 1

10 міська лікарня 0.2
10 міська лікарня

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше