Під час вибуху на військовому складі в Узбекистані постраждали 16 людей

23 октября 2022

В Узбекистані внаслідок вибуху на складі Міноборони у селищі Малик Сирдар'їнської області постраждали 16 людей. Про це повідомляє місцеве видання UzNews з посиланням на дані МОЗ країни у суботу, 22 жовтня.

"12 з 16 громадян, які постраждали внаслідок цієї події, були доставлені до медичного об'єднання Сирдар'їнського району. Всім постраждалим було надано першу медичну допомогу", – йдеться у повідомленні

Семи пацієнтам було надано амбулаторну допомогу. Ще чотирьох людей було госпіталізовано.

"Серед постраждалих немає тяжко поранених та хворих у критичному стані", – запевнили у відомстві.

Раніше у суботу стало відомо, що в Узбекистані на військовому складі прогримів потужний вибух. Місцеві жителі відчули струс, схожий на землетрус. Скло у багатьох будинках та магазинах вибито, зруйновано деякі конструкції.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Матрасы-топперы: назначение, преимущества и советы по выбору 15 сентября 2025

Матрас-топпер — это тонкий матрас высотой 3–8 см, который кладут поверх основного спального места. Его главная задача — улучшить качество сна без покупки новой кровати или большого матраса

Генасамблея ООН підтримала створення Палестини 14 сентября 2025

Декларація передбачає негайне припинення вогню в Газі, звільнення всіх заручників та створення суверенної Палестинської держави.

Дружина Безоса та наречена Роналду показались у корсетних сукнях, а Демі Мур блиснула стегном на івенті у Нью-Йорку 14 сентября 2025

У п'ятницю 12 вересня у Нью-Йорку відбулася благодійна вечеря, яку організував фонд, який опікується жертвами гендерного насилля. На івент прийшло чимало відомих особистостей. 

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Спорт лайф 0.4
Спорт лайф

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше