Під Києвом BMW з’їхав з дороги, перекинувся та загорівся

2 февраля 2024

У селі Нові Петрівці Київської області в четвер, 1 лютого, під час комендантської години автомобіль BMW на швидкості з’їхав з дороги та перекинувся, після чого машина загорілась. Водія госпіталізували до лікарні.

Про це повідомили в пресслужбі Державної служби з надзвичайних ситуацій Київщини. Обставини та причини ДТП встановлять слідчі.

За словами рятувальників, 1 лютого о 0:51 до них надійшло повідомлення про те, що в селі Нові Петрівці на вулиці Свято-Покровська в результаті ДТП сталося загорання автомобіля та потрібна допомога в деблокуванню водія.

"По прибуттю встановлено, що водій BMW-750i не впорався з керуванням, та з’їхав з дороги і внаслідок перекидання сталося загорання автомобіля. Водія було деблоковано до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів та передано працівникам екстреної медичної служби. Пожежу ліквідовано о 1:10", – розповіли в ДСНС.


Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві суд визнав іноземця винним у скоєнні ДТП, внаслідок якої постраждала дитина. Водій Daewoo Nexia збив хлопчика, який переїжджав пішохідний перехід на велосипеді.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ракетний удар по виставці під Києвом: правоохоронці затримали головного організатора заходу 26 июля 2026

Ракетний удар по виставці під Києвом: правоохоронці затримали головного організатора заходу. Фото, подробиці Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі

Високий холестерин: продукти, які допоможуть поліпшити показники 26 июля 2026

Здорова дієта є одним з найважливіших факторів у зниженні рівня холестерину в крові. Лікарі назвали…

В Китаї створили водоплавного павукоподібного безпілотника для порятунку потопаючих 26 июля 2026

Дослідники з Шеньчженьського інституту штучного інтелекту та робототехніки для суспільства (AIRS), Китайського університету Гонконгу (CUHK) у Шеньчжені та американського Технологічного інституту Стивенса (Stevens Institute of Technology) представили безпілотний рятувальний апарат QuadBoat. Його конструкція натхненна павуками-скрібками, які здатні пересуватися по воді та захоплювати здобич.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Вікторія 5.0
Вікторія

Отзывов: 1

LawCore 5.0
LawCore

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше