Під Києвом легковик збив двох пішоходів: одна особа загинула

2 марта 2025

У Бучанському районі Київської області легковик на швидкості збив двох пішоходів. Внаслідок ДТП одна людина загинула, а іншу – госпіталізували.

Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Винному загрожує тривалий термін ув’язнення.

"Аварія сталась у селі Музичі Бучанської територіальної громади. Попередньо правоохоронці встановили, що 33-річний водій Dacia Logan, здійснив наїзд на жінку та чоловіка", – розповіли в пресслужбі.

Внаслідок ДТП 44-річна мешканка селища Макарів від отриманих травм загинула на місці події, а 58-річного місцевого мешканця госпіталізували до лікарні.


За цим фактом відкрито кримінальне провадження. Винному загрожує до восьми років за гратами з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Білоцерківському районі водій легковика збив чоловіка та втік з місця ДТП. Від отриманих травм пішохід помер на місці аварії.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Російська опозиція сформувала партію у Берліні 15 июня 2026

У Берліні на установчому з'їзді створили партію "Мирна Росія", головою якої обрали політика Іллю Яшина

У Швейцарії стартує референдум про обмеження населення 15 июня 2026

У країні планують визначити з ключовими принципами, котрі можуть кардинально змінити міграційну політику.

В Ірані оголосили, коли і де поховають аятолу Алі Хаменеї 15 июня 2026

За канонами ісламського права, померлого необхідно ховати в максимально короткі терміни, проте під час воєнних дій допускаються винятки.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Miha EMS 5.0
Miha EMS

Отзывов: 2

Хрещення 3.0
Хрещення

Отзывов: 1

Серж Н 0.5
Серж Н

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше