19 октября 2023
У Борисполі Київської області затримали чоловіка, який напав на перехожого. Зловмисник під час конфлікту вдарив потерпілого ножем у спину.
Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
"Днями у Борисполі в темну пору доби під час бійки 19-річний молодик дістав тілесне ушкодження у вигляді ножового поранення та був доправлений до місцевої лікарні. Правоохоронці встановили, що під час словесного конфлікту, який переріс у бійку, правопорушник, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, зненацька вдарив потерпілого ножем у спину", – розповіли в поліції.
Правоохоронці оперативно знайшли та затримали нападника – ним виявився 18-річний мешканець Київщини. За фактом хуліганства відкрито кримінальне провадження, а зловмиснику повідомили про підозру.
Нагадаємо, у Києві затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві сусіда. Нападник намагався ввести правоохоронців в оману, вигадавши, що нібито знайшов свого знайомого вже мертвим.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві затримали двох чоловіків, яких підозрюють у причетності до вбивства свого знайомого. Зловмисники катували та забили до смерті потерпілого, щоб заволодіти його грошима та цінними речами, а потім кинули тіло під паркан та закидали сміттям.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Москві відреагували на "митну" погрозу Трампа 8 июля 2025
Медведєв упевнений у правильності кремлівської стратегії та посиленні авторитету БРІКС на міжнародній арені.
Фіма Константиновський та його дружина показали, куди гайнули після весілля. Фото 8 июля 2025
Телеведучий Фіма Константиновський та його кохана половина Ліза Нечипоренко, які в червні офіційно стали подружжям, вирушили у медовий місяць. Пара обрала для нього Карпати.
Польща відновила контроль на кордонах із Німеччиною та Литвою 8 июля 2025
Мета контролю - обмеження нелегальної міграції. Заходи триватимуть 30 днів, проте їх можуть й продовжити.