22 ноября 2023

У Броварах Київської області у вівторок, під час комендантської години, водій легковика протаранив п’ять припаркованих автомобілі. Як виявилось, порушник перебував за кермом на підпитку.
Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. На порушника ПДР склали одразу три адміністративні протоколи.
"Подія сталася 21 листопада, близько 01:30, у Броварах по вулиці Олімпійській. Як встановили правоохоронці, 22-річний нетверезий водій протаранив 5 автомобілів, які були припарковані. Вміст алкоголю у крові порушника становив 1,42 проміле", – уточнили в пресслужбі.

На чоловіка було складено адміністративні матеріали за порушення ПДР, яке призвело до ДТП (штраф 850 гривень), керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння (штраф 17 тисяч гривень) та за керування машиною особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами (позбавлення прав на строк від трьох до шести місяців).

Нагадаємо, у Київській області за 10 місяців 2023 року правоохоронці склали 2133 протоколи за керування транспортними засобами в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. З них 92 водіїв штрафували тричі за таке порушення протягом останнього року.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві правоохоронці оперативно знайшли та зупинили водія, який влаштував ДТП та втік з місця події. Як виявилось, порушник керував машиною у стані алкогольного сп’яніння.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вишневий сік — простий спосіб нормалізувати тиск 25 февраля 2026
Управління артеріальним тиском — одна з ключових задач для мільйонів людей, особливо в періоди хронічного стресу, тривоги та нестабільності. Враховуючи постійні емоційні та фізичні навантаження, викликані військовим становищем, тема підтримки здоров'я серцево-судинної системи набуває особливої актуальності.
Росія скуповує стратегічну нерухомість в Європі 25 февраля 2026
Йдеться про придбання дач, складів, квартир, покинутих будівель, а також земельних ділянок і навіть островів у Фінляндії, Норвегії, Швеції, Естонії, Латвії, Литві, Польщі, Німеччині, Греції, Італії та Великій Британії.
"Ми щодня вчимося у вас мужності". Принц Гаррі звернувся до українців у четверті роковини великої війни 25 февраля 2026
"Ми щодня вчимося у вас мужності". Принц Гаррі звернувся до українців у четверті роковини великої війни Він наголосив, що світ щодня вчиться в українського народу хоробрості