16 февраля 2025
У селі Чайки Київської області в суботу, 15 лютого, у дворі житлового комплексу горіли автомобілі. Внаслідок надзвичайної події вогнем було знищено три легковики.
Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Обставини та причини виникнення загоряння встановлять слідчі.
За словами правоохоронців, 15 лютого близько 7:00 вони отримали повідомлення від працівників ДСНС про те, що в селі Чайки на паркувальному майданчику горить автомобіль.
"Поліцейські встановили, що відбулося займання транспортного засобу Toyota, надалі вогонь перекинувся ще на два автомобілі, що були припарковані поруч. Пожежу ліквідовано. На місці події продовжують працювати група реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група та рятувальники", – уточнили в пресслужбі.
Нагадаємо, у Солом’янському районі Києва під час руху загорівся автомобіль BMW. Водій легковика намагався самостійно загасити вогонь, проте зробити це вдалося лише рятувальникам.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Печерському районі Києва в середу, 12 лютого, під час руху загорівся тролейбус. Подія сталась на Наводницькій площі.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Батько актриси, яка зіграла Герміону Ґрейнджер, застеріг нових зірок "Гаррі Поттера" та їхніх батьків 3 июня 2025
"Ви повинні боятися": батько актриси, яка зіграла Герміону Ґрейнджер, застеріг нових зірок "Гаррі Поттера" та їхніх батьків Зйомки серіалу розпочнуться вже цього літа
Ексакторка Молодого театру розкрила правду про своє звільнення і непристойні натяки Білоуса 3 июня 2025
"Ви пропонуєте зайнятися сексом на килимі?" Ексакторка Молодого театру розкрила правду про своє звільнення і непристойні натяки Білоуса За словами артистки, у театрі здавна була нездорова атмосфера
З'явився знімок після атаки на аеродром Іваново 3 июня 2025
Пошкоджень зазнали кілька літаків, один або більше А-50 було знищено на цього аеродромі, вважають OSINT-дослідники.