6 декабря 2022
Поблизу Києва на Житомирській трасі автомобіль на швидкості врізався у відбійник, конструкція якого пробила легковик наскрізь. Від отриманих травм водій загинув на місці ДТП.
Про це повідомили в соціальних мережах. Обставини та причини смертельної автопригоди встановить слідство.
"Він мав рятувати життя, але розрізав водія на частини. Смертельна ДТП під Києвом на Житомирській трасі: загинув водій Renault. Відбійник прошив автомобіль наскрізь", – йдеться в повідомлені.
На опублікованому фото можна побачити наслідки аварії. Щоб деблокувати тіло загиблого, рятувальники задіяли спецінструмент.
Нагадаємо, а столиці на Видубичах у четвер, 1 грудня, автомобіль Toyota протаранив конструкції працівників дорожньої служби, а потім врізався у відбійник. Попередньо, внаслідок ДТП постраждав водій легковика.
Неподалік смт Ставище Київської області автомобіль Hyundai злетів у кювет та зіткнувся з деревом. Водій легковика помер дорогою до лікарні в кареті швидкої допомоги.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Вишгороді Київської області автомобіль Opel збив чоловіка. Від отриманих травм пішохід загинув на місці ДТП.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Как обжаловать решение военно-врачебной комиссии (ВЛК) в Украине 18 сентября 2025
В Украине военно-врачебная комиссия (ВЛК) играет ключевую роль в определении пригодности граждан к военной службе. Однако бывают случаи, когда результаты обследования оказываются спорными или ошибочными
Mercedes готує електричне купе GT: перші подробиці 18 сентября 2025
Mercedes готує електричне купе GT: перші подробиці
Путін відвідав навчання Захід-2025 - ЗМІ 17 сентября 2025
Диктатор заявив, що у навчаннях взяли участь 100 тисяч військовослужбовців, хоча цифра, озвучена Мінськом, - лише сім тисяч.