19 июня 2024

Торік Полякова очолила українську колону на ЛГБТК+ прайд-параді в Лондоні
Співачка Оля Полякова опублікувала у своєму Instagram допис на підтримку Маршу рівності, який, уперше від початку повномасштабного вторгнення, відбувся днями в Києві.
Після того, як її публікація викликала бурхливу реакцію серед інтернет-користувачів, артистка вирішила відповісти на деякі найпровокативніші коментарі фоловерів у прямому ефірі. Його вона іронічно назвала "Содом і Гоморра", адже саме про цю біблійну легенду "поборники моралі" найчастіше писали під її постом.
"Я підтримую такі речі від душі. Я за те, щоб люди мали вільний власний вибір. Дорослі люди повинні вирішувати, яке віросповідання мати, за яку партію голосувати, з ким жити, і що роботи", - наголосила Полякова.

Артистка проілюструвала свій резонансний допис фото з минулорічної акції в Британії
На закиди підписників, мовляв, під час війни проводити Марші Рівності недоречно, артистка зазначила, що це був не парад, а мирна акція на підтримку необхідних законів про цивільне партнерство, а також проти булінгу та дискримінації.
Відповіла Оля й на запитання, як би вона сама відреагувала на рішення котроїсь із її доньок, Марії або Аліси, вступити в одностатеві стосунки.
"Скажу: "Доця, будь щаслива, з ким ти вибрала, тому що я не можу тобі сказати, з ким тобі жити, якщо тобі подобаються жінки". Що я можу відмовитися від своєї дитини? Мої діти зроблять вибір, і я його прийму, тому що я поважаю вибір кожної людини", - запевнила артистка.
Для прикладу співачка нагадала період, коли Аліса вимагала, щоби її сприймали як хлопчика.

І 19-річна Маша, і 12-річна Аліса, в разі чого, можуть без остраху розказати мамі про свої вподобання
"Моя Аліса в 9 років заявила, що вона хлопчик і її звати Валєра. Що я повела дитину до психлікарні? Ні! Я сказала: "Добре, якщо ти хочеш бути хлопцем, що тобі для цього треба?". Вона сказала, купити їй чоловічі плавки, тато їх купив. Дитина два роки проплавала в них, потім знову почала ходити у сукнях. Чого вона так зробила? Тому що її ніхто не лякав. Валєра кудись подівся, тому що мама нормально прийняла. Дитина в такому віці починає усвідомлювати, хто вона, коли цей процес проходить, вона визначається. Головне її не чіпати", - переконана зірка.
За словами Полякової, представники ЛГБТ-спільноти були у всі часи. До того ж сьогодні чимало їх на фронті захищають Україну. Артистка підкреслила, що рівність прав для всіх людей - це цивілізований вибір країни.
"Будьте толерантні і поважайте вибір кожного. Не так страшно демонструвати свій вибір, страшно, коли демонструють силу, яка може відібрати, розтрощити та знищити. Тому люди, любіть, поважайте один одного. Партнерство - це підтримка, любов, повага", - резюмувала співачка.
Нагадаємо, співачка Ірина Федишин, на відміну від Полякової, вважає приналежність до ЛГБТ-спільноти "великим гріхом". А Олег Скрипка тривожиться через те, що "ЛГБТ-історія", як і фемінізм, заважає людям "розпліднюватися".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Європі готують запуск надшвидкого транспорту 27 февраля 2026
У Європі готують запуск надшвидкого транспорту
Razer випустила чохол для ноутбука за $130 з вбудованою бездротовою зарядкою 27 февраля 2026
Razer представила незвичайний чохол для ноутбуків Laptop Sleeve 16" з модулями бездротової зарядки. Аксесуар коштує 130 доларів, однак його висока ціна обумовлена наявністю одразу двох вбудованих у відкидну кришку зарядних панелей стандарту Qi2. Одна з них здатна заряджати смартфон з потужністю до 15 Вт, друга розрахована на більш дрібні аксесуари і видає до 5 Вт.
Росія здійснила 151 підтверджену диверсію в Європі - звіт 27 февраля 2026
На частку кількох найактивніших прихильників України - Польщі, Франції, Німеччини та Британії - припадає понад половину всіх виявлених випадків.