26 декабря 2025

Після хвилі критики, яка здійнялася через його висловлювання зі сцени в Німеччині, співак Олег Винник уперше публічно відреагував на скандал. Замість різдвяного привітання артист опублікував емоційне звернення, у якому звинуватив українські медіа у перекручуванні його слів, і фактично пригрозив "судним днем".
Приводом для реакції стало відео з концерту, де Винник закликав українців "пробачити й полюбити" ворогів, зазначивши, що це нібито принесе "задоволення обом сторонам". Запис швидко поширився в мережі та викликав обурення, оскільки багато користувачів сприйняли ці слова як непряме виправдання агресора у війні з Росією.
У своєму новому зверненні Винник спробував пояснити свої слова зі сцени, запевнивши, що вони не мали жодного стосунку до України чи виправдання Росії. За його словами, йшлося винятково про людські стосунки та християнські цінності.
"Він не був сказаний про Україну. Він не був сказаний про те, що потрібно пробачати якісь народи чи країни. І вже точно не про "прощення росіян", як ви це перекрутили. Ці слова були сказані напередодні Різдва, напередодні світлого, людяного свята. Вони були про людей, про те, що ми маємо вміти прощати одне одного. У тому числі українці – українців, людина – людину", – заявив артист.

Артист наголосив, що не відмовляється від жодного сказаного слова, але вимагає не перекручувати його позицію.
"Я не відмовляюся від жодного слова, яке говорю ані в інтерв’ю, ані зі сцени. Але не перекручуйте мої слова. Не вкладайте в них свій викривлений сенс і не робіть з цього сенсацій", – зазначив він.
Зокрема, співак заявив, що замість привітання зі Святвечором нібито змушений відповідати на критику. Він різко висловився на адресу журналістів і медіа, які пишуть про нього, звинувативши їх у маніпуляціях та нібито створенні штучних скандалів.
"У кожному своєму заголовку ви пишете: "скандальний співак Олег Винник". То скажіть мені прямо: у яких скандалах я коли-небудь був замішаний, окрім тих, які ви самі вигадали, щоб створити чергову сенсацію? Скандальні тут лише ви – жовта преса, яка не здатна ані перевіряти факти, ані нести відповідальність за власні слова. У вас немає нічого святого", – обурився Олег Винник.
Окремо співак згадав про "судний день", наголосивши, що наслідки нібито неминучі: "Судний день рано чи пізно настане. І наслідки будуть".

Скандал розгорівся після того, як користувач X Сергій Голобуцький оприлюднив відео з концерту Винника в Німеччині. У пості він зазначив, що співак говорив про "прощення ворогів", не називаючи конкретних країн, однак у контексті війни ці слова були сприйняті як виправдання Росії. Сам автор допису підкреслює, що така риторика є неприйнятною під час повномасштабної агресії.
Додаткове обурення викликало й те, що під час концерту Винник виконував пісні російською та німецькою мовами. У коментарях користувачі звернули увагу на різкий контраст між його колишніми заявами про патріотизм і нинішньою поведінкою за кордоном, а також припустили, що українська мова виявилася для співака "невигідною" з фінансового погляду.

Раніше OBOZ.UA писав, що Олег Винник заявив, що не можна забороняти російську в Україні, та назвав винних у війні. Свою позицію виконавець аргументував тим, що ворогом нашого народу є не мова, а очільник Кремля Володимир Путін, який і розпочав криваву війну.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві чоловік влаштував бійку в метро і поранив ножем двох пасажирів: його затримали 26 декабря 2025
У Києві чоловік влаштував бійку в метро і поранив ножем двох пасажирів: його затримали. Фото Це сталося на станції "Контрактова площа"
Міддлтон на різдвяну службу з принцом Вільямом та дітьми вигуляла шоколадно-картатий лук з фетровим капелюшком. Фото 26 декабря 2025
Принцеса Вельська Кейт Міддлтон разом із чоловіком, принцом Вільямом та їхніми дітьми 25-го грудня відвідали різдвяну службу в церкві Святої Марії Магдалини у маєтку Сандрінгем.
Новошахтинський НПЗ загорівся після "10 вибухів" 26 декабря 2025
Губернатор Ростовської області РФ Юрій Слюсарь змушений був підтвердити повітряну атаку на завод.