Південна Корея, США та Японія проведуть спільні навчання Freedom Edge

13 ноября 2024

США, Японія та Південна Корея проведуть масштабні військові навчання Freedom Edge. Країни залучить до навчань військові літаки та кораблі. Про це повідомляє Yonhap у середу, 13 листопада.

Об’єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї повідомив, що 13 листопада розпочнуться триденні навчання у межах зміцнення співпраці через поглиблення співпраці КНДР з Росією.

Навчання відбудуться в міжнародних водах на південь від південнокорейського курортного острова Чеджу. Це вже другі такі навчання. Перші відбулися чотири місяці тому, проведені відповідно до угоди, досягнутої лідерами націй минулого року.

У другому раунді навчань Freedom Edge будуть задіяні різні військові кораблі та літаки, включаючи американський авіаносець George Washington, есмінець Південної Кореї ROKS Seoae Ryu Seong-ryong і японський есмінець JS Haguro.

Маневри охоплюватимуть низку напрямків, включаючи протиповітряну оборону, протиракетну оборону, протичовнову боротьбу, перекриття на морі та оборонну кіберпідготовку.

У серпні минулого року президент Юн Сук Йоль, президент США Джо Байден і тодішній прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда погодилися регулярно проводити щорічні тристоронні навчання під час саміту в Кемп-Девіді в межах зусиль зі стримування ядерної та ракетної загрози з боку Північної Кореї.

Нагадаємо, Північна Корея провела випробувальний запуск міжконтинентальної балістичної ракети.

Додамо, НАТО в понеділок, 14 жовтня, розпочало щорічні ядерні навчання Steadfast Noon.

У Південній Кореї розповіли, що Кремль просить у КНДР в обмін на військових

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

ЄС продовжив персональні санкції проти Росії 13 сентября 2025

Паралельно Європа фіналізує роботу над 19 пакетом санкцій, який обмежить доходи Росії, зазначила Кая Каллас.

Молочний та пудрово-сірий: Зеленська вигуляла елегантні костюми-двійки на Саміті в Києві. Фото 13 сентября 2025

Днями у Києві розпочався п'ятий Саміт перших леді та джентльменів, в якому взяли участь представники різних країн. На панелях, присвячених освітнім інноваціям, виступила перша леді України Олена Зеленська.

США тиснутиме на G7 через російську нафту - ЗМІ 13 сентября 2025

Міністри фінансів провідних економік G7 обговорять пропозицію США щодо тарифів для Індії і Китаю, які продовжують купувати нафту у Росії.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше