4 сентября 2016
РФ не обговорює можливість будівництва газопроводу по дну Чорного моря через Болгарію.
Про це заявив міністр енергетики РФ Олександр Новак.
"Щодо Болгарії - не обговорюємо зараз, у нас "Південного потоку" немає", — сказав Новак.
Нагадаємо, в грудні минулого року Путін оголосив про закриття проекту "Південний потік". Офіційною причиною припинення будівництва газової труби в обхід України російський президент назвав "неконструктивне" небажання Європи реалізовувати цей проект.
Однак у серпні прем'єр-міністр Болгарії Борислав Бойко заявив, що Росія і Болгарія створять робочі групи, які обговорять відновлення роботи над різними энергопроектами, в тому числі - і над "Південним потоком".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп сподівається, що Сі Цзіньпін допоможе закінчити війну в Україні 21 сентября 2025
Глава Білого дому вважає, що китайський лідер теж хоче завершення війни і допоможе США цього досягти.
Усміхнений і безтурботний: донька Брюса Вілліса показала свіже фото з ним 21 сентября 2025
34-річна донька голлівудських акторів Демі Мур та Брюса Вілліс, співачка Скаут Вілліс поділилася рідкісною світлиною зі своїм батьком, який хворіє на лобно-скроневу деменцію.
Тристулковий смартфон Samsung може з'явитися на ринку США до кінця року 21 сентября 2025
Samsung розглядає можливість випустити свій перший трьохскладний смартфон у США. Це буде перша подібна модель на американському ринку — в Samsung також заговорили про намір пожвавити ринок смартфонів, які стали схожими один на одного майже до ступеня змішування.