23 сентября 2024
В Південній Африці 21 вересня випав сніг. Місцями замети досягали до двох метрів. Про це повідомляє Africa Facts Zone та France 24.
Зазначається, що автомобілісти застрягли прямо на трасах, дороги були закриті. Особливо постраждало шосе N3, що сполучає Йоганнесбург і Дурбан. Навіть об’їзні шляхи були непроїзними. Служби екстреної допомоги працювали безперервно всю ніч. Вони намагалися охопити якомога більше учасників дорожнього руху.
Автобуси, що курсують між провінціями, застрягли на автозаправних станціях та простояли там близько семи годин.
За даними місцевих метеорологів, очікується новий снігопад.
Нагадаємо, шторм Борис спричинив найсильніші повені у Європі за останні два десятиліття. Зруйновано будинки, дороги. Десятки тисяч людей змушені покинути свої домівки в Австрії, Чехії, Угорщині, Румунії та Словаччині. У Польщі кількість жертв паводка сягнула семи осіб.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Сеул заявив про зростання ядерного потенціалу КНДР 22 января 2026
КНДР продовжує вдосконалювати технології міжконтинентальних балістичних ракет, здатних уразити материкову частину США.
Ізраїль зніс штаб-квартиру ООН в Єрусалимі 22 января 2026
Директор UNRWA на Західному березі Роланд Фрідріх назвав це порушенням міжнародного права, яке гарантує захист таких об'єктів.
Немає світла та опалення: що робити, щоб не замерзнути вдома 22 января 2026
Немає світла та опалення: що робити, щоб не замерзнути вдома