П'яний екс-"беркутівець" протаранив авто журналіста у Києві і намагався втекти

11 мая 2025

У Києві чоловік, що назвався колишнім "беркутівцем", влаштував масштабну ДТП. Він в'їхав в автомобіль журналіста Богдана Логвиненка, припаркований на узбіччі, а також протаранив ще дві автівки.

Освідчення винуватця аварії показало, що він перебував за кермом у нетверезому стані. Про це сам Литвиненко розповів у своєму акаунті у мережі Instagram.

"Я щойно щастям лишився живий. Приїхав за 30 хв до комендантської додому. Оце російськомовне чмо, в якого висить "Бєркут", ствол при собі, вʼїхало в мене, припаркованого на узбіччі за правилами, на швидкості. На щастя, удар прийшовся на заднє крило, яке розх*ячене. Крім автомобіля, на якому я був за кермом — він протаранив ще два", – написав Логвиненко уночі 10 травня.


З місця аварії її винуватець, за словами журналіста, намагався втекти. Не дали йому цього зробити сусід Логвиненка та поліцейська.

"Тіпа звати Берестовенко Юрій Володимирович. Ймовірно, заступник начальника управління економіки – начальник відділу планування капітальних видатків та ремонтних робіт в КМДА...Драгер показав 3.05 при нормі 0.2. Я запитав, що він робив під час Майдану. Відповідь, звісно ж, очевидна. Бєркут. Теж на відео. Як думаєте, їхав з празднованія дня побєди?" – зіронізував Логвиненко.

Він також додав, що аварію нетверезий водій вчинив на авто, що належить його синові: той також прибув на місце ДТП. Судячи з бурхливого діалогу між батьком та сином, останній не знав, що батько вирішить поганяти містом на його автівці, попередньо добряче щось відсвяткувавши.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у центрі Києва внаслідок ДТП перекинувся легковик. Унаслідок аварії утворився затор.

Також повідомлялося, що у столиці авто збило електроопору та зупинило рух тролейбусів.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Більшість американців проти участі США у війні проти Ірану - опитування 20 июня 2025

Понад 60% громадян США виступають проти того, щоб американські військові брали участь у війні на Близькому Сході. Такої думки дотримуються як республіканці, так і демократи.

Макрон розповів про дипломатичну пропозицію для Ірану 20 июня 2025

Голова МЗС Франції Жан-Ноель Барро проведе в Женеві зустріч зі своїм іранським колегою Аббасом Арагчі.

Данія запустила морські дрони на Балтиці 20 июня 2025

Безпілотники викоритовують бортовий штучний інтелект, збирають дані за допомогою датчиків, камер та радарів і створюють детальнішу картину морської активності, ніж можуть надати супутники.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Олена Сова 4.8
Олена Сова

Отзывов: 1

@garantlysafe 5.0
@garantlysafe

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше