20 марта 2026
Понад половина американців не схвалюють роботу президента США Дональда Трампа на посаді, на тлі військової операції проти Ірану. Про це свдічить опитування YouGov, проведене на замовлення The Economist.
Трампа на посаді президента схвалюють 37% респондентів, тоді ж як про несхвалення заявили 56%. Рейтинг американського лідера знизився до -18.
Такий розподіл голосів відбувся і в питанні про оцінку дій президента Трампа щодо Ірану: 36% американців відповіли, що позитивно оцінюють його військову операцію, а 56% – не схвалюють ці дії. Іще 9% респондентів не мають конкретної думки з цього питання.
Рейтинг схвалення економічної політики Трампа впав до -29, що є історичним мінімумом. Цей показник гірший, ніж під час кризи COVID-19, що припала на першу каденцію Трампа.
Окрім того, 23% американців підтримали б силову зміну уряду на Кубі, як натякав раніше президент Трамп, тоді як 53% не підтримують таку ініціативу.
Нагадаємо, у січні цього року повідомлялося, що рейтинг підтримки президента США Дональда Трампа серед американців впав до найнижчого рівня з моменту його повернення до Білого дому.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Відновлення проходу Ормузькою протокою: шість країн готові допомогти 20 марта 2026
Також країни висловлюють засудження через атаки Ірану на цивільні об’єкти та комерційні судна і закликають до негайного припинення цих дій.
Глава Ferrari пояснив популярність сенсорних екранів в автомобілях — вони вдвічі дешевші за кнопки 20 марта 2026
Генеральний директор Ferrari Бенедетто Вінья нещодавно дав велике інтерв'ю британському виданню Autocar. У ньому Вінья говорив про різні речі: про Індію, вільну торгівлю та нестабільний ринок електромобілів. Він також визнав деякі не надто приємні істини про сучасне автомобілебудування, зокрема той факт, що всі сенсорні екрани розробляються в рівній мірі як для зниження витрат, так і для залучення молодих покупців.
Регулятор США поглибив розслідування щодо автопілота Tesla після дев'яти ДТП 20 марта 2026
Американський регулятор, відповідальний за безпеку дорожнього руху, посилив розслідування щодо системи допомоги водієві на електромобілях Tesla. У відомстві вирішили оцінити її ефективність у виявленні погіршення дорожніх умов — приводом для цього стали дев'ять аварій, пов'язаних із цією технологією, зокрема одна зі смертельним наслідком.