18 декабря 2016
Американская актриса, модель и член консультативного совета Международного фонда защиты животных Памела Андерсон призвала не носить натуральные шубы, а заменить их на изделия из экологичного меха.

"Мой первый проект как раз был против ношения натурального меха. Я в России ношу экомех", — заявила Андерсон.Она уверена, что такой мех теплее и гламурнее, чем натуральный. Как отметила Памела, носить меха — старомодно и скучно, и в этом совершенно нет ничего волнующего.
Вместе с тем, призвала серьезнее относиться к глобальному изменению климата, есть меньше мяса, сократить использование пластика и "сознательно" думать о животных.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Юрій Великий підкорив мережу пародією на Ларису Доліну, яка дружила з "Кварталом 95" 14 января 2026
"Доведеться знову по саунах їздити..." Юрій Великий підкорив мережу пародією на Ларису Доліну, яка дружила з "Кварталом 95" Путіністка остаточно програла суд за свою розкішну московську квартиру
Google тепер не тільки випускатиме, але й розроблятиме смартфони Pixel у В'єтнамі 14 января 2026
В кінці цього року Google почне розробляти флагманські смартфони Pixel у В'єтнамі, повідомив ресурс Nikkei Asia, посилаючись на власні джерела. Партнери компанії вже здійснюють збірку смартфонів Pixel у цій країні, а також виконують деякі види тестування, але тепер йдеться не лише про виробництво, а й про розробку моделей смартфонів Pixel «з нуля».
Що варто знати про десятого фіналіста Нацвідбору KHAYAT та як Тіна Кароль "нашкодила" йому 14 января 2026
Від успіху на "Голосі" до закидів про лицемірство: що варто знати про десятого фіналіста Нацвідбору KHAYAT та як Тіна Кароль "нашкодила" йому Участь KHAYAT у Нацвідборі неодноразово супроводжувалася публічною критикою