19 мая 2025
У заключній промові після завершення інтронізаційної меси на площі Святого Петра у Ватикані Папа Римський Лев XIV згадав про російсько-українську війну та закликав до справедливого і довготривалого миру в Україні. Про це повідомляє Укрінформ у неділю, 18 травня.
"У цей момент ми не можемо забути наших братів і сестер, які страждають через війну… Війна забрала життя багатьох молодих людей в Україні", - наголосив Лев XIV, котрий вступив на свій пост глави світової Католицької церкви.
Понтифік додав, що нині усі очікують перемовин і справедливого та довготривалого миру в Україні.
Зауважимо, у Ватикані 18 травня відбулася інтронізація Папи Римського Лева XIV, яку відвідав український президент Володимир Зеленський.
Нагадаємо, Папа Римський Лев XIV під час прийому представників 23 християнських Церков Сходу у Ватикані запропонував своє посередництво країнам, які воюють між собою.
Як повідомлялося, Папа Римський Лев XIV заявив про готовність надати Ватикан як майданчик для прямих переговорів між Україною та Росією.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Як використовувати ваш смартфон на повну? 30 июля 2025
Щоб максимально ефективно та зручно використовувати смартфон, одного гаджету недостатньо. Якщо ви хочете використовувати його можливості на повну потужність – варто придбати низку аксесуарів та пристроїв
Притула кульками привітав доньку з 8-річчям. Фото 29 июля 2025
Ексшоумен, волонтер Сергій Притула привітав із 8-им днем народження свою старшу доньку Соломію.
Apple готує iPhone 17 у нових кольорах 29 июля 2025
Apple готує iPhone 17 у нових кольорах