Папа Римський не завершив проповідь через проблеми з диханням

10 февраля 2025

Папа Римський Франциск не зміг завершити виголошення проповіді у неділю, 9 лютого, на тлі проблем з дихання.Про це повідомляє ANSA.

Під час спеціальної меси з нагоди ювілею Збройних сил, поліції та сил безпеки на площі Святого Петра Папа Франциск прочитав початок проповіді, після чого передав текст церемоній мейстеру.

"Зараз я перепрошую і прошу помічника продовжити читати (проповідь – ред.), тому що мені важко дихати", - зазначив понтифік. Відомо, що Франциск перехворів на складну форму бронхіту.

У проповіді він закликав військових і силовиків не втрачати з поля зору мету їхньої служби: "сприяти життю, рятувати життя і завжди захищати життя".

Окрім того, Папа Римський закликав молитися за мир у країнах, що страждають через війни, зокрема й у "стражденній Україні".

Зауважимо, нещодавно понтифік звернувся до української молоді та закликав пам'ятати своїх героїв і пробачати своїх ворогів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Уражено РЛС раннього виявлення та інші об’єкти РФ 26 июля 2026

Генштаб підтвердив ураження Силами оборони України важливих військових об'єктів російських окупантів.

Високий холестерин: продукти, які допоможуть поліпшити показники 26 июля 2026

Здорова дієта є одним з найважливіших факторів у зниженні рівня холестерину в крові. Лікарі назвали…

На Київщині вантажний потяг збив на смерть чоловіка 26 июля 2026

На Київщині вантажний потяг збив на смерть чоловіка. Подробиці трагедії Усі обставини трагічного випадку встановлять слідчі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Вікторія 5.0
Вікторія

Отзывов: 1

Гурай Виктория 5.0
Гурай Виктория

Отзывов: 1

Fesko 5.0
Fesko

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше