1 сентября 2025
Папа Римський Лев XIV наприкінці недільної молитви помолився за постраждалих від масованих російських обстрілів України, закликавши до негайного припинення вогню. Про це повідомляє Vatican News 31 серпня.
"Дорогі браття й сестри, на жаль, війна в Україній далі сіє смерть і руйнування. Також і цими днями обстріли вразили різні міста, в тому числі столицю Київ, спричинивши численні жертви. Я поновлюю свою близькість з українським народом і всіма постраждалими родинами", - наголосив Папа Лев XIV.
Він закликав до припинення війни та початку справжнього діалогу.
"Рішуче повторюю свій заклик до негайного припинення вогню та серйозного залучення до діалогу. Настав час, щоб відповідальні особи відмовилися від логіки зброї та обрали шлях переговорів і миру за підтримки міжнародної спільноти. Голос зброї повинен замовкнути в той час, як повинен піднестися голос братерства і справедливості", - додав Лев XIV.
Окремо понтифік нагадав, що 1 вересня відзначатиметься Всесвітній день молитви в намірі піклування про створіння.
Нагадаємо, у травні Лев XIV закликав молитися за загиблих через продовження агресії Росії проти України. Він наголосив на своїй підтримці всіх ініціатив, які можуть допомогти припинити війну.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Не лише США чи ЄС формують національні програми розвитку галузі штучного інтелекту. За даними Bloomberg, китайські влади мають намір у найближчі п’ять років спрямувати на ці цілі близько 295 млрд доларів, зводячи центри обробки даних для ШІ по всій країні.
Xiaomi готує потужний складаний смартфон із камерою Leica на 200 Мп 9 июня 2026
Xiaomi готує потужний складаний смартфон із камерою Leica на 200 Мп
У мікрорайоні для військових у Підмосков'ї підірвали авто: є загиблий 9 июня 2026
Внаслідок вибуху водій автомобіля отримав множинні поранення, від яких помер на місці події.