Папуга підірвав інтернет своїм кавером на пісню Ані Лорак

17 ноября 2011

В інтернеті з'явився відеоролик, на якому папуга співає пісню Ані Лорак "Розкажи".

Відзначимо, папуги Жако вважаються здатними до звуконаслідування.

У середньому вони можуть запам'ятати понад 100 фраз і переконливо наслідують побутовим звукам.

На відеоролику, який менш, ніж за тиждень, набрав 100 тисяч переглядів на YouTube, папуга спочатку просто розмовляє.

Коли на фоні з’являється пісня співачки Ані Лорак, папуга починає підспівувати, а у кінці запису він перекладає слова пісні "Розкажи" російською мовою.

Чтобы узнать больше, читай отзывы.

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Голлівуді розгорівся скандал через першу в історії актрису, яку створив штучний інтелект 2 октября 2025

У Голлівуді розгорівся скандал через першу в історії актрису, яку створив штучний інтелект Профспілка акторів обурена причетністю ШІ до кіно

У США вперше за сім років розпочався урядовий шатдаун 1 октября 2025

Федеральний уряд офіційно припинив роботу після того, як розколотий Конгрес не зміг ухвалити законопроєкт про фінансування.

Келлог: Путін розуміє, що не зможе виграти війну 1 октября 2025

Посланник Трампа констатував, що удари по російських НПЗ послаблюють фінансові можливості Москви підтримувати війну.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Zfort Group 5.0
Zfort Group

Отзывов: 1

Gates of Olympus 4.7
Gates of Olympus

Отзывов: 1

Авіатор 5.0
Авіатор

Отзывов: 2

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше