25 февраля 2023
Американська акторка та співачка Періс Гілтон уперше відчула радість материнства в середині січня 2023 року. Спадкоємця світської левиці народила сурогатна мати. Знаменитість вирішила довго не приховувати ім'я малюка, а також показала з ним зворушливі кадри.
Знімки Гілтон розмістила в Instagram. На одному з них селебріті позувала з чоловіком Картером Реумом та малюком, а на іншому – лише з одномісячним сином. З коханим Періс знайома вже 15 років, але тільки у 2020 році між ними спалахнув роман, а в 2021 пара одружилася (щоб подивитися фото, доскрольте сторінку до кінця).
"Малюк Фенікс. Увесь наш світ", – написала під новим постом американка. Повне ім'я хлопчика звучить як Фенікс Баррон Гілтон Реум. За її словами, ім'я для сина вона вигадала ще дуже давно, коли воно було не таким популярним як зараз. У нього знаменита мама вклала особливий зміст, оскільки фенікс – це безсмертний чарівний птах, що відроджувався після своєї загибелі.
За 15 годин нова добірка фото Періс набрала два мільйони лайків та 18 тисяч коментарів. Аудиторія співачки продовжує її вітати з народженням дитини та залишає захоплені коментарі під публікацією. "Бажаю вам бути найщасливішою родиною", – пишуть фоловери.
До речі, зірці зараз 41 рік. Вона є спадкоємицею найбільшої у світі мережі готелів Hilton. Поп-діва була кілька разів заручена, а також мала проблеми з законом і навіть отримала 45-денне ув'язнення за керування у нетверезому стані та порушення умов випробувального терміну.
Як раніше писав OBOZREVATEL, 9-місячний син Ріанни став моделлю. Співачка з малюком та чоловіком позувала на березі океану для відомого глянцю. Як виявилося, під час зйомки артистка була вагітна другою дитиною, але сама про це не знала.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Сторічний коньяк, вишукане меню і синьо-жовтий "тандем" Камілли та Меланії: деталі королівського банкету для Трампів. Фото 18 сентября 2025
17-го вересня у Віндзорському замку відбувся державний банкет на честь візиту президента США Дональда Трампа. Подія зібрала близько 160 гостей, серед яких були члени британської королівської родини, політики та бізнесмени.
Леся Нікітюк похвалилася гігантським букетом від коханого та показала свою "отвєточку" 18 сентября 2025
Телеведуча Леся Нікітюк та її коханий, військовий Дмитро Бабчук підтримують романтику у своїх стосунках простими і доступними всім речами.
Періс Ф'юрі вразила підписників вечірньою рутиною мами 7 дітей. Відео 18 сентября 2025
У Тайсона і Періс Ф'юрі семеро дітей