Переможниця "Голосу країни 12" з команди "Другого шансу" зізналася, чи образилася на Полякову, яка була її тренеркою

2 декабря 2022

Переможниця 12-го сезону шоу "Голос країни" Марія Квітка більшу частину свого шляху на проєкті пройшла як підопічна Олі Полякової. Однак на етапі "нокаутів", за крок до фіналу, зіркова тренерка вирішила попрощатися з вокалісткою, віддавши заповітні місця іншим учасникам. Тоді Квітку врятували співачка Олександра Заріцька та меценат Андрій Мацола з команди "Другого шансу".

Саме завдяки другому шансу від "народних тренерів" Марія змогла потрапити до суперфіналу та стати тріумфаторкою 12-го сезону. В інтерв'ю "Фактам" вокалістка зізналася, чи ображається вона на Полякову.

"Насправді дуже шкода було залишати проєкт, хотілося творити музику далі. Тому я дуже вдячна пану Андрію та Олександрі за те, що вони повірили в мене і дали другий шанс", – коротко відповіла Квітка.

Втім, виконавиця зізналася, що йшла на "Голос країни" зовсім не за перемогою, а у фіналі, який знімали вже під час повномасштабної війни, навіть вболівала за свого суперника.

"Якщо відверто, я зовсім не очікувала, що виграю. Я і сама вболівала за іншого учасника. Та й взагалі, не йшла на цей проєкт за перемогою, я просто хотіла робити те, що дуже люблю, – співати народні пісні. Насправді всі учасники були надзвичайно талановиті, потужні, сильні. Духа суперництва взагалі не відчувалося. На цьому проєкті, мені здається, головний конкурент – ти сам", – прокоментувала переможниця.

Усі подробиці суперфіналу 12-го сезону шоу "Голос країни" ви можете дізнатися у нашому матеріалі.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, що відомо про переможницю "Голосу країни 12". Перемогу Марії Квітці принесла її пісня, в основу якої лягли рядки видатного поета Тараса Шевченка.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Інноваційні рішення для сучасного життя від Базеус: пилосос для автомобіля Baseus A3 4 ноября 2025

У світі технологій та мобільних гаджетів бренд Базеус заслужено займає одне з провідних місць завдяки своїм високоякісним та доступним аксесуарам для смартфонів, ноутбуків і автомобілів

Роль брендированных пакетов в формировании доверия к компании  2 ноября 2025

Чтобы завоевать доверие и народную любовь, компании нужно иметь качественную айдентику и сделать бренд узнаваемым. Решить эти и многие другие задачи помогают пакеты с логотипом

Арабіка, робуста чи мікс – що вибрати 28 октября 2025

На упаковці кави завжди вказується її сорт. Це може бути арабіка, робуста чи мікс або купаж із різним співвідношенням обох сортів

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше