14 августа 2020
Переможниця 10-го сезону телешоу "Холостяк" Даша Ульянова відкрила для себе красу українських Карпат. Особливо дівчині сподобалося озеро Синевир.
А от своїх підписників Даша намагалася вразити своєю розтяжкою та гнучкістю, які продемонструвала на фото.
Хоча такі пози Ульянової зовсім не дивують, адже дівчина – майстриня спорту з гімнастики.
"Українська краса і колорит - це не лише Одеса, як я вже говорила. Хоча, мені здається, все поїхали саме туди. Наша країна дуже багата на прекрасні місця, побувавши в яких, захоплює дух", - написала Даша.в Ђ

"Ми вирушили в сімейну подорож у Закарпатті. Як же приємно ось так спонтанно вирішити, зібратися, згадати дитинство, побути з найближчими і рідними ♥ Дуже ціную це", - поділилася вона.
Нагадаємо, днями "Холостяк" Нікіта Добринін відгуляв весілля з Дашею Квітковою.
Фото з Instagram
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Могилевська розказала про свій раціон для схуднення і заінтригувала обручкою на підмізинному пальці 24 ноября 2025
Співачка Наталія Могилевська, яка у вересні пояснювала, чому в них із коханим чоловіком Валентином поки не було весілля, тим не менш, уже має обручку на безіменному пальці.
Стало відомо, скільки жителів світу досі не мають інтернету 24 ноября 2025
Стало відомо, скільки жителів світу досі не мають інтернету
Нові функції Google Maps: як оновлення змінить навігацію 24 ноября 2025
Нові функції Google Maps: як оновлення змінить навігацію