Переможницю "Холостяка 13" зацькували через зовнішність після пологів: Бєлєнь різко відповіла і розповіла про реакцію чоловіка на хейт

10 мая 2026

Переможниця шоу "Холостяк 13" Інна Бєлєнь відповіла на критику своєї зовнішності після народження доньки. Блогерку засудили через відео без макіяжу та в домашньому одязі, однак вона різко відреагувала на хейт і пояснила, чому не збирається показувати "ідеальне" материнство у соцмережах.

Спершу Бєлєнь опублікувала в InstaStories відео з кав’ярні, де постала без макіяжу – в оверсайз-футболці. У відповідь одна з підписниць написала їй, що молода мама "повинна фарбуватись і бути привабливою для чоловіка".

"Якщо ви народили, це не значить, що потрібно не слідкувати за собою. Молода мама теж повинна фарбуватись і бути привабливою для чоловіка. А не у широких футболках, і, як з постілі встала, так і пішла", – обурилася підписниця.

Інна Бєлєнь не змовчала та публічно відповіла на повідомлення. "Як я можу без макіяжу виходити на вулицю?! Ай-яй-яй. Боже, дівчата, що з самооцінкою?" – написала блогерка.

Також вона розповіла, як на хейт відреагував її чоловік Іван: "Ваня орнув (розсміявся. – Ред.) з цього повідомлення".

Після цього блогерка отримала багато повідомлень підтримки від інших жінок, які поділилися власним досвідом материнства та післяпологового періоду. Згодом Інна опублікувала серію фото з донькою Кірою та відверто пояснила, чому зараз для неї важливі комфорт і відновлення, а не "ідеальна картинка".

"Широка футболка – бо під нею бандаж, який тримає органи після пологів. Широкі штани – бо так комфортніше, коли є шви і тіло ще болить. Іноді почищені зуби й розчесане волосся –це вже маленька перемога в новому режимі життя", – пояснила Бєлєнь.

Блогерка наголосила, що жінок у післяпологовий період потрібно не засуджувати, а підтримувати.

"Жінка, яка виносила дитину, народила, не спить ночами, вчиться бути мамою – це вже неймовірно красиво. Не "при параді", не з ідеальною укладкою, не у вигладженому образі з Pinterest. А справжня. Жива. Втомлена. Але така сильна", – зазначила вона.

Вона також пояснила, що свідомо не хоче створювати у соцмережах "вилизану" картинку материнства. На завершення Бєлєнь закликала жінок бути добрішими одна до одної.

Нагадаємо, 28 квітня Інна Бєлєнь вперше стала мамою. У них із чоловіком Іваном народилася донька Кіра. Наприкінці 2025 року пара оголосила про заручини та вагітність, а у лютому 2026-го офіційно одружилася.

Раніше OBOZ.UA писав, що 36-річна актриса Анна Сагайдачна стала багатодітною мамою. Про свою третю вагітність вона дізналася вже на п’ятому місяці.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Великобританії поліцейського викрили у фальсифікації доказів злочинів за допомогою штучного інтелекту 15 июня 2026

В Дербіширі (Великобританія) відкрито кримінальне розслідування щодо дій співробітника поліції, який обвинувачується у використанні штучного інтелекту для створення доказових матеріалів у ряді справ та перешкоджанні правосуддю. Це перший відомий випадок подібного роду в країні.

У Києві внаслідок російської атаки пошкоджено Мистецький арсенал 15 июня 2026

Пожежу не вдається загасити уже кілька годин: у Києві внаслідок російської атаки пошкоджено Мистецький арсенал. Фото і відео На місці події працюють усі екстрені служби

Фахівці відповіли чи правда, що ЕКЗ провокує онкологічні хвороби 15 июня 2026

Гуляють чутки про те, що екстракорпоральне запліднення може спричинити рак. Чи так це насправді?

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Мед-Експерт 5.0
Мед-Експерт

Отзывов: 1

Хрещення 3.0
Хрещення

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше