"Перепробувала всі воркаути та дієти": 56-річна Макферсон у купальниках попозувала для глянцю

3 июля 2020

Австралійська супермодель Елль Макферсон зізналася що для гарного вигляду в зрілому віці вже недостатньо дієт та спорту. І генетика теж більше не помагає. 

Свій головний секрет краси Елль розкрила журналові Red.

"Коли тобі виповнюється 50, ти усвідомлюєш, що головне - це піклування про своє тіло та рівень життєвих сил, щоби ти могла робити те, що хочеш", - поділилася Макферсон.

Елль 56 років, і вона - мама двох дорослих синів

"Я перепробувала всі воркаути та дієти, але зараз на мені вже не спрацьовує багато речей, які я робила в 30 та в 40. Я звикла думати, що я здорова, бо могла виживати на трьох годинах сну та снеку з кавою... В очах людей, підозрюю, я продовжувала виглядати прекрасно, але я не почувалася прекрасно. Це деморалізувало. У мене було відсутнє відчуття життєвих сил. Я почувалася не собою, наче я... розпалася", - пригадала красуня.

Супермодель каже, що зараз вона щасливіша та здоровіша, ніж була в молодості

Налагодилося все лише тоді, коли Макферсон навчилася по-справжньому про себе піклуватися. Супермодель зараз почувається цілісною, бо їй вдалося збалансувати красу зовнішню та внутрішню. І старіння її не лякає.

"Я більше не відчуваю тиску виглядати певним чином - мене набагато більше цікавить моє здоров'я та самопочуття. Я вірю в те, що справжня краса - на рівні душі, а не на рівні шкіри. Це спосіб буття, спосіб життя", - зазначила Елль.

Секрет Макферсон - це здоровий баланс між внутрішньою красою та зовнішньою

Нагадаємо, Макферсон не боїться показувати шанувальникам своє личко без макіяжу.

Фото з сайтів Red та The Daily Mail

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Официальная страница Silent Hill появилась в Twitter 3 августа 2020

В Twitter появилась официальная учётная запись франшизы Silent Hill. Данное событие косвенно подтверждает правдивость слухов о том, что компания Konami собирается мягко перезагрузить серию: чтобы и новые игроки могли присоединиться без знаний о прошлых частях, и старые остались довольны.

Люди с коронавирусом перестают быть заразными спустя 9 дней 3 августа 2020

Исследование, проведенное учеными из Великобритании и Италии, показывает, что люди с тяжелым острым респираторным синдромом, вызванным новым коронавирусом (SARS-CoV-2), вероятно, наиболее заразны в течение первой недели болезни.

В выживалку Grounded сыграло более 1 миллиона игроков за первые два дня 3 августа 2020

Xbox Game Studios и студия Obsidian Entertainment объявили о том, что в первые 48 часов с выхода выживалки Grounded в ранний доступ проект преодолел отметку в 1 миллион игроков на Xbox One и ПК.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Смарт Секьюрити 0.6
Смарт Секьюрити

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое