2 января 2023
Всі системи життєзабезпечення столиці після вчорашніх та нічних обстрілів працюють в штатному режимі. Вода і тепло в киян є.
Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. "Переважна більшість споживачів — з енергопостачанням. За винятком тих випадків, де зафіксовані аварійні ситуації. Там енергетики працюють над відновлення електрики", – написав він.
Нагадаємо, в ніч проти 1 січня російські терористи влаштували масовану атаку по Україні іранськими дронами-камікадзе Shahed-131/136. Внаслідок сили протиповітряної оборони знищили 45 ворожих БПЛА.
У перші години нового 2023 року російські війська завдали ракетного удару по Києву. У Голосіївському та Шевченківському районах столиці спрацювала система протиповітряної оборони. Уламки збитої ракети пошкодили автомобіль.
Раніше повідомлялося, що у Київській області та в столиці прогриміли вибухи – сили ППО збивали ворожі дрони-камікадзе та ракети. Сили ППО знищили ворожі повітряні цілі.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Колишній гуморист та дзюдоїст: Зеленський призначив голів РДА Києва 29 мая 2025
Колишній гуморист та дзюдоїст: Зеленський призначив голів РДА Києва
Кремль заявив про "погрози" родині Мединського 29 мая 2025
Російський Слідчий комітет вже шукає "українських радикалів", як начебто причетні до "погроз" родині Володимира Мединського.
Трюдо потрапив у конфуз через взуття на зустрічі з королем Чарльзом III 29 мая 2025
"Що за чортівня?" Трюдо потрапив у конфуз через взуття на зустрічі з королем Чарльзом III. Фото На церемонії Трюдо супроводжувала його мати, Маргарет Трюдо