8 августа 2012
Пэрис Хилтон в компании возлюбленного отправилась на Корсику. Пэрис любит отдыхать в Европе: не так давно она весело отдохнула на Ибице в большой компании друзей и с удовольствием позагорала на борту белоснежной яхты.
Но на этот раз Хилтон предпочла шумным компаниям общество одного единственного мужчины. Несмотря на то, что парочка не скрывалась от объективов папарацци, поклонники звезды не смогли разгадать, кто же этот мужчина, которому Пэрис нежно делает массаж и ласково прикрывает плечи от палящего солнца.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
segodnya.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
69-річна англо-канадська акторка Кім Кетролл у блискучому міні зачарувала шанувальників в рекламі нової колекції Debenhams 2 октября 2025
69-річна англо-канадська акторка Кім Кетролл зачарувала шанувальників своїм виглядом в рекламі нової колекції Debenhams.
Тарас Цимбалюк уперше відповів "азовцю", який публічно послав його за роль військового 2 октября 2025
Не добирав цензурних слів: Тарас Цимбалюк уперше відповів "азовцю", який публічно послав його за роль військового Актор поскаржився, що з нього зробили цапа-відбувайла
Андрій Шевченко привітав сина з 13-річчям та показав фото з ним на тлі моря 2 октября 2025
Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко традиційно привітав одного зі своїх синів, Александра з днем народження.