24 марта 2025
Президент Чехії Петр Павел зауважив, що Україні поки що не вдасться повернути всі окуповані Росією території військовим шляхом. Про це він розповів в інтерв’ю Європейській правді.
Павел пояснив, що без реальної волі Заходу надати Україні посилену підтримку та з обмеженими людськими ресурсами Україна не матиме змоги без великих втрат звільнити території, окуповані Росією.
Без зміни цих факторів війна, ймовірно, завершиться вимушеним компромісом, що може містити територіальні поступки.
"Зараз ми прямуємо до такого компромісу, та я вважаю, що в його межах не можна визнавати окуповані території правомірно російськими. Але доведеться визнати, що частина територій України залишиться і ще певний час перебуватиме під окупацією РФ", – резюмував Павел.
Додамо, також Павел заявив, що його країни готова взяти участь в іноземній миротворчій місії, яка відправить війська в Україну в разі укладення мирної угоди.
Нагадаємо, напередодні Петр Павел відвідав Одесу у день, коли Росія масовано атакувала місто дронами. А наступного дня він відвідав Київ, де зустрівся з президентом Володимиром Зеленським.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Лише чверть американців підтримують атаку на Іран 2 марта 2026
Майже половина жителів США не підтримують удари по Ірану. Навіть республканці, які переважно прихильно поставилися до воєнної операції, заявляють, що змінять думку, якщо вона призведе до втрат серед американських військових.
Промова, присвячена посмертній нагороді Кетрін О'Гари, довела до сліз головних зірок Голлівуду 2 марта 2026
"Я не казав цього іншим акторам..." Промова, присвячена посмертній нагороді Кетрін О'Гари, довела до сліз головних зірок Голлівуду Актриса отримала нагороду за найкращу жіночу роль у комедійному серіалі
Іран обстріляв бази з німецькими військовими в Іраку та Йорданії 2 марта 2026
Тегеран вдарив по багатонаціональній базі поблизу Ербіля в Іраку та по німецькій військовій базі Аль-Азрак в Йорданії.