28 ноября 2024
Українська співачка з болівійським корінням Мішель Андраде (Michelle Andrade) презентувала новий кліп "Маргарита".
У пристрасному відео виконавиця піднімає питання сексуальності, зокрема у стосунках між чоловіком і жінкою.
""Маргарита" — це запальний трек про особливу гру між чоловіком і жінкою, коли все наповнене легкістю та інтригою. Головна героїня — як той міцний напій, який розкриває себе поступово, але залишає по собі незабутній посмак. Вона впевнена в собі та знає, як привернути увагу, але тримає дистанцію, нагадуючи: "Це не любов, це все Маргарита"", - розповіла про нову пісню Мішель.
Пристрасності цій роботі точно не бракує
Ймовірно, зйомка кліпу з такими активними рухами заміняє повноцінне тренування
Співачка засвітила усі свої сторони
Той самий ранок після "Маргарити"...
"Я пишаюся цією роботою! Вона водночас провокативна, але сильна. Вона про пошук внутрішніх рухів, коли, окрім танцю, нічого більше не існує. Коли ти один наодинці зі своїми думками, і є тільки ти і музика. Це про велику фізичну роботу над собою і над своїми емоціями", - прокоментувала Андраде.
Як відомо, після початку повномастабного вторгнення Андраде продовжувала спілкуватися російською. Раніше вона пояснювала, чому у 2023-му перейшла на державну.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Орбан зробив заяву про атаку дронів Росії на Польщу 11 сентября 2025
Ці події є свідченням необхідності досягти миру між Україною та Росією, наголосив угорський прем'єр.
Тіматі уїдливо відповів СБУ, яка оголосила путініста в розшук 10 сентября 2025
Тіматі уїдливо відповів СБУ, яка оголосила путініста в розшук Репер активно підтримує російський напад
У Канаді висловилися щодо удару Ізраїля по Катару 10 сентября 2025
Подібні кроки можуть значно ускладнити спроби забезпечити мир і безпеку в регіоні.