18 сентября 2018
Питер Динклэйдж и Эль Фаннинг привезли на премьеру в Нью-Йорк свой новый совместный проект – фантастическую драму "Кажется, мы остались одни".
"Кажется, мы остались одни" – постапокалиптическая история о Деле, карлике-изгое, чьи заветные мечты становятся реальностью, когда остальное человечество загадочно исчезает с лица земли. Одиночество и порядок в его новом идеальном мире нарушает чудом уцелевшая девушка Грейс.




Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Світлана Білоножко про свої фінансові справи та побут у домі без газу під час вимкнень світла 15 января 2026
Співачка Світлана Білоножко, яка мешкає за містом у приватному будинку, який побудував її покійний чоловік Віталій, розказала, як справляється за умов частих і тривалих відключень світла та чому не бажає переїздити в місто.
YouTube розширив батьківський контроль — тепер можна заблокувати Shorts і не тільки 15 января 2026
Відеосервіс YouTube впроваджує додаткові функції батьківського контролю, зокрема можливість встановлювати обмеження за часом перегляду підлітками коротких відеороликів. Незабаром батьки та опікуни зможуть знизити цей час навіть до нуля в контрольованих ними акаунтах. Платформа почне рекомендувати підліткам більш відповідні за віком відео, а процес реєстрації дитячих акаунтів буде оновлено, щоб забезпечити «правильний досвід перегляду».
Зазіхання Трампа на Гренландію підтримують лише 17% американців 15 января 2026
Під час опитування 47% респондентів заявили, що не схвалюють наміри Трампа щодо Гренландії, а 35% сказали, що не впевнені.